Як влаштувати дитину в спеціальний дитячий навчальний заклад або в спеціальну загальноосвітню школу - інтернат? | Дарниця.org

Як влаштувати дитину в спеціальний дитячий навчальний заклад або в спеціальну загальноосвітню школу - інтернат?

В разі проблем із влаштуванням, необхідно звернутись до Київської міської психолого-медико-педагогічної консультації (КМПМПК) за адресою: вул. Політехнічна,3-А, тел. 238-04-76, але для початку - у районну.

КМПМПК проводить діагностичне обстеження дітей дошкільного та шкільного віку (від 2 до 18р.) за видами порушень:
- важкі порушення мови; - дитячий церебральний параліч;
- затримка психічного розвитку; - розумова відсталість;
- сліпі; - глухі; - зі зниженим слухом.
З метою своєчасного виявлення дітей з порушеннями психофізичного розвитку і визначення для них адекватних умов психолого-педагогічної, соціально-медичної, корекційної і реабілітаційної допомоги; для зручності батьків в м. Києві створені районні психолого-медико-педагогічні консультації (РПМПК).
Для того, щоб звернутися в міську або районну консультацію необхідно мати такі документи:
- паспорт; свідоцтво про народження дитини ( копія );
- черговий консультант проінформує щодо порядку медичного обстеження дитини,
- видасть бланк «Картка стану здоров'я і розвитку дитини» ( такий бланк можна отримати в міській або районній консультаціях, спеціальних дошкільних навчальних закладах, школах-інтернатах). Оформлення картки проходить у районних дитячих поліклініках за місцем проживання батьків.
Діагностичне обстеження дітей проводиться в присутності батьків (осіб, які їх замінюють) або педагогічних працівників (за письмовою згодою батьків).

Дислокація районних П М П К м. Києва

 №

Район, адреса 

Телефони 

 1

 Голосіївський пр.Глушкова, 41-Б ДНЗ №285

 526-13-07
 2  Дарницький вул. Ревуцького, 30-А ДНЗ №704  565-12-49
 3  Деснянський вул. Закревського, 31-А ДНЗ №690  515-52-07
 4  Дніпровський пр. Миру, 10  559-97-45
 5  Оболонський вул. Героїв Сталінграда, 18  426-57-39
 6  Печерський вул. Інститутська, 24/7  253-36-61
 7  Подільський вул. Костянтинівська,13 ДНЗ № 120  425-93-97
 8  Святошинський вул. Симиренка, 29-А ДНЗ № 819  331-87-05
 9  Солом'янський вул. Пітерська,12  243-65-46
 10  Шевченківський вул. Житкова,7-Б ДНЗ № 159  440-55-55
 

Из опыта одного дарничанина, выглядит это так. Идете к врачу-специалисту, где врачь указывает диагноз и даёт направление, с этим направлением направляетесь в спец ДНЗ (список), там берете т.н. протокол и с этим протоколом обходите всех врачей с ребенком (за неделю можно управится), если ребенок до этого ходил в обычное ДНЗ, то педагоги должны написать характеристику, со всем этим делом и ребенком идете в приёмный день (обычно это среда) в районні психолого-медико-педагогічні консультації, где вас еще раз будут проверять. Может оказаться, что кто-то в этой комиссии заболел. У вас есть варианты: "решить" вопрос с главой комиссии или требовать письменного отказа, мотивируя тем, что дытына не получит должного развития и они будут отвечать. Второй вариант бесплатный, но вы рискуете потерять свое реноме. Функции этой консультации слишком формальны - их задача выдать вам направление в спец дет.сад. При этом они опираются на ранее поставленный диагноз (для этого вы и берете направление в поликлинике) и тот же протокол.

http://kmpmpk.edu.kiev.ua

Comments

У мене була цікава історія, коли я влаштовувала свою дитину ДНЗ № 285 (Теремки). Поїхавши на ПМПК до Голосіївського району мені було відмовлено, тому що моя дитина прописана не в місті Києва, директор департаменту Білецька Л.Л. наглим тоном повідомила що ми не маємо ніякого права на відвідування дитсадочка і в пріоритеті у них київські дітлахи. Звернулась до ГУ освіти і науки м.Києва, де мені Жиліна Т.І. (дуже велика вдячність їй за допомогу) повідомила, що для влаштування дитини до дитсадочка прописка не має ніякого значення, тим більше що і я і чоловік працюємо офіційно в м.Києві, і є платниками податків, з яких бюджетним установам нараховується заробітна платня. Тому взявши довідки з місця роботи ми оформились до дитсадочка. Надіюсь моя історія допоможе комусь при вступі до дитсадочків чи шкіл.

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.