Как парковаться бесплатно? | Дарниця.org

Как парковаться бесплатно?

Нижеизложеное позволит Вам в 90% случаев не платить за парковку. В случаях, которые соответсвуют закону настоятельно советую платить. Это будет небольшой вклад каждого из нас в будущее нашей страны.
1. Печатаем себе в машину Постанову № 1342 (http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/1342-2009-п).
2. Выделяем в ние следующие пункты: 13, 14, 21, 24, 26, 27, 29

Обращаем внимание во время парковки:
- Есть ли знак (если нет – не платим);
- Есть ли разметка по периметру, на бордюре и под разметку на автомобиль (если нет – не платим);
- Все расчеты должны быть по безналичному расчету. ТОесть через Паркомат. Паркоматы должны быть оборудованы через каждые 20 парковочных мест (если нет – не платим).
Это простые вариант. А дальше можно комбинировать на тему режима работы, вариантов парковки возле парковочного места, наличие информации про оператора парковки.

Перепост приветствуется. Поднимаем грамотность наших друзей.

Ниже все пункты с закона:
13. Відведені майданчики для паркування позначаються дорожніми знаками та суцільною синьою (блакитною) смугою на проїзній частині і на бордюрі, який відокремлює проїзну частину від пішохідної.
14. Відведені майданчики для платного паркування обов'язково повинні бути обладнані паркувальними автоматами з розрахунку не менш як один автомат на 20 місць для паркування з обох боків уздовж проїзної частини вулиці, дороги або тротуару.
24. Оператор зобов'язаний: обладнати майданчик для паркування відповідно до вимог цих Правил, Правил дорожнього руху, норм, нормативів, стандартів з урахуванням вимог безпеки дорожнього руху;
26. Користувач зобов'язаний:
поставити транспортний засіб на місце для паркування відповідно до дорожньої розмітки та дорожніх знаків, а також з дотриманням вимог цих Правил і Правил дорожнього руху;

27. Режим роботи майданчиків для паркування, що перебувають у комунальній власності, встановлюють органи місцевого самоврядування, а приватних - оператор за погодженням з органами місцевого самоврядування.
29. Сплата вартості послуг з утримання майданчиків для платного паркування здійснюється:
у безготівковій формі шляхом придбання паркувального талону з визначеною тривалістю паркування, в якому зазначається дата та час розміщення транспортного засобу на майданчику для платного паркування;
{Абзац другий пункту 29 в редакції Постанови КМ № 89 від 16.01.2012}
готівкою або за допомогою спеціальної платіжної картки через паркувальний автомат чи автоматичний в'їзний та виїзний термінали.
У разі сплати та вартості послуг з утримання майданчиків для платного паркування готівкою або за допомогою спеціальної платіжної картки через автоматичний в'їзний термінал користувач отримує паркувальний талон, на якому зазначено час в'їзду на майданчик для паркування, та сплачує за час паркування на автоматичному виїзному терміналі відповідно до паркувального талону з отриманням фіскального чека.
21. На майданчиках для платного паркування у доступному для ознайомлення користувачів місці розміщується інформація про:
оператора (найменування, адреса, контактні телефони);
вартість послуг з утримання майданчиків для платного паркування, спосіб оплати (готівковий або безготівковий).
{Абзац третій пункту 21 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 27 від 19.01.2011}
Зазначена інформація надається відповідно до законодавства про мови, а також у разі потреби розміщується її переклад на англійську мову.

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.