Вчинено напад на родину Андрія Новаковського! | Дарниця.org

Вчинено напад на родину Андрія Новаковського!

Як повідомив Дарниці.org по телефону Андрій Новаковський, його опоненти знову вдалися до насильства. Вчора, 1 травня, групою невідомих на чолі з особою, схожою на З.Г.Новаковську (для маскування зовнішності жінка використала перуку та темні окуляри) було вчинено побиття вагітної на 8 місяці дружини Андрія та дітей (зокрема і Назара, який, власне, і є "яблуком роздору").

Дарниця.org продовжує відслідковувати подробиці цієї брудної історії. Далі буде...

ОНОВЛЕНО: у Андрія Новаковського зламано палець на руці, він у гіпсі. Про ступінь ушкоджень, завданих дружині, стане відомо після судово-медичної експертизи.

Нападники були у нетверезому стані.

Comments

Кримінальним кодексом України встановлено відповідальність за:
- нанесення умисних тяжких тілесних ушкоджень (стаття 121);
- нанесення умисних середньої тяжкості тілесних ушкоджень (стаття 122);
- нанесення умисних легких тілесних ушкоджень (стаття 125);
- побої і мордування (стаття 126).
Згідно чинного Кримінально-процесуального кодексу України (далі – КПК України) кримінальні справи про нанесення легких тілесних пошкоджень (ст. 125 КК України), умисне завдання удару, побоїв або вчинення інших насильницьких дій, які завдали фізичного болю і не спричинили тілесних ушкоджень (ч. 1 ст. 126 КК України ) це справи приватного обвинувачення.
Ст. 27 КПК України, визначено, що справи про нанесення легких тілесних пошкоджень та інших дій, якими заподіяно шкоду правам та інтересам окремих громадян, порушуються не інакше як за скаргою потерпілого, якому і належить в такому разі право підтримувати обвинувачення. В цих справах дізнання і досудове слідство не провадяться.
Прокурор вправі в будь-який момент вступити в таку справу, порушену суддею за скаргою потерпілого і підтримувати обвинувачення в суді, коли цього вимагає охорона державних або громадських інтересів чи прав громадян.
Вступ прокурора в справу не позбавляє потерпілого прав, передбачених законом, але справа в цих випадках за примиренням потерпілого з обвинуваченим, підсудним закриттю не підлягає.
Щоб звернутися до суду з скаргою в порядку ст. 27 КПК України, потрібно її скласти так аби вона відповідала вимогам щодо обвинувального висновку слідчого та вказати:
суд, до якого подається скарга; відомості про заявника-потерпілого, або його законного представника; обставини справи; місце, час, способи, мотив і наслідки злочину, вчиненого кожним з обвинувачених; якими фактичними даними (з зазначенням джерел цих даних) підтверджуються обставини злочину; відомості про особу, що вчинила злочин (прізвище, ім'я, по батькові, адреса проживання або місця роботи); вимоги притягнути обвинуваченого до кримінальної відповідальності; коротко сформульоване обвинувачення з посиланням на статті кримінального закону, що передбачають даний злочин.
До скарги додається: список осіб, що підлягають виклику до судового засідання, із зазначенням їх адрес; список речових доказів із зазначенням які саме й де знаходяться; цивільний позов по справі, якщо він заявлений, або заява про наміри заявити цивільний позов.
Для доведення вини підсудного в такій справі (коли справа вже порушена) потрібно мати беззастережні докази - свідків, відеозапис скоєння злочину тощо.

Порушення та провадження в кримінальних справах за нанесення тяжких або середньої тяжкості тілесних ушкоджень здійснюється в загальному порядку встановленому Кримінально-процесуальним кодексом України.

Крім того,
Статтею 67 КК України визначено, що серед обставин, які обтяжують покарання та повинні визнаватися судом під час розгляду справи та винесення вироку є:
- вчинення злочину групою осіб за попередньою змовою;
- вчинення злочину щодо малолітнього, особи похилого віку або особи, що перебуває в безпорадному стані;
- вчинення злочину щодо жінки, яка завідомо для винного перебувала у стані вагітності;
- вчинення злочину особою, що перебуває у стані алкогольного сп'яніння або у стані, викликаному вживанням наркотичних або інших одурманюючих засобів.

Я був свiдком подii яка вiдбувалась 01.05.12р бiля будинку на Л
уначарського 24.I БАЧИВ як Новаковський А.ЖОРСТОКО БИВ МАТIР ДИТИНИ.
Навiть не здивован, що у нього зломан палець, так жорстоко бити жiнку!!! Було жахливо бачити
як Вагiтна тягла за руки хлопчика, вiд матерi , i не вiдiрвала дитинi руки.Впевнен ,що Новаковський мiг побити i свою вагiтну дружину.

та сама вагітна...:

Якщо Ви дійсно свідок то залиште своє ім'я. В мене до вас запитання: якщо ви такий "впевнений" то чому будучи свідком не втрутились і не допомогли дитині та "бідній жінці" яку жорстоко бив Новаковський А.???? І взагалі ваші помилки в тексті вказують на те. що вас звати Зарина Григорівна...

Мене жiнки не цiкавлять!!!Я,як i твiй чоловiк: ЛЮБЛЮ ХЛОПЧИКIВ!!!!!

Мене жiнки не цiкавлять!!!Я,як i твiй чоловiк: ЛЮБЛЮ ХЛОПЧИКIВ!!!!!

Мене жiнки не цiкавлять!!! Я ,як i твiй чоловiк: ЛЮБЛЮ ХЛОПЧИКIВ!!!!

Свідок, мені ви здаєтесь сумнівною особою, судячи з того, що я особисто знаю Новаковського А.і можу поручитися за те, що він не міг підняти руку ні на жінку, ні на дитину. Я впевнена, що ви СВІДОК більш схожі на людину, яка скоїла напад.

Маразм!Жах!Я давно знаю А.Новаковського та З.Новаковську.Вона завжди вела себе не зовсім адекватно.Як до оточуючих, так і до !!!своєї дитини!!!Я зовсім не здивована таким вчинком з її боку.Одне дивує,чому наші захисники - правоохоронні органи нічого не роблять????????боляче дивитись як страждають хороші,добрі люди.

Миколай:

Ще в мене є дуже цікава інформація:надрукуйте в пошуковій службі google Зарина Новаковская...видає дуже цікавий матеріал.Один із прикладів:http://www.freeboard.com.ua/%D0%98%D0%BD%D1%82%D0%B8%D0%BC-%D1%83%D1%81%...

В мене до Миколая логічне питання, а що Ви особисто для себе шукали в інтим послугах ?! Будь який школяр викриє і висміє Ваше невміння користуватися Photoshop! І гріх і сміх і сльози! Матеріал зовсім не цікавий!Ваше посилання недоречне на офіційному сайті Дарницького району і виказує Вашу неповагу до людей і до посадових осіб. Такі посилання на офіційному сайті Дарницького району - Ганьба!Будь ласка, майте повагу до міста Києва , до міста в яке Ви приїхали!

Запитання до ЧИТАЧА :Ви що не зрозуміли , Микола набрав в google Зарина Новаковская та отримав цікаву інформацію . А Ви не перекручуйте!!! Ганьба не для Миколи , а для Зарини !!!!!!!Він всего лише знайшов дану інформацію і не більше, а вона.....

Читач:

а вона...а вона в цьому році знаходилась з дитиною дві неділі в санаторії з метою оздоровлення дитини, про що є відповідні документи.Якби шановний Микола в google не шукав тільки інтим послуги,то Він би побачив фото щасливих матері з дитиною.Питання в тому , чого Ви відповідаєте за Миколу ? "Він набрав в google" ,"Він всего лише знайшов", чого сам Микола мовчить? Таке враження , що хтось в брехні заплутався!Перепочиньте....:)

читательница:

Поражена циничностью отца! По сути он выкрал ребенка у матери, разлучил их, не задумываясь какую психотравму нанес этим 4х-летнему мальчику. Интересы ребенка его не волнуют, лишь бы "насолить" бывшей... Жаль обеих женщин, и ребенка (детей).
Женщины и дети в стране беззащитны против грубой силы - ни органы опеки, ни милиция, ни суды, никто реально не может помочь в этой ситуации ребенку вернуться к матери и жить нормальной спокойной жизнью.

отец этот так называемый - очень скользкий тип. выстроил четкую коварную схему поливания бывшей жены грязью.особенно мерзко выглядят объявления об интим-услугах от имени его жены. это ж каким идиотом надо быть чтобы такое делать?! будто кто то поверит что в интим-объявлениях женщина указывает имя, фамилию, да еще и адресс. ведь всем понятно что в настоящих объявлениях такие данные никто не оставляет. очень жаль ех людей кто искренне пытается ему помочь. ведь со стороны он может показаться жертвой, но копнув глубже понимаешь - обычный аферист

и жену новую жалко. ведь через пару лет она может оказатся в ситуации бывшей - начнет дерьмом поливать

Юлии - Как я понимаю, вы есть беременная новая жена Новаковского. Не лучше было бы думать о хорошем в преддверии рождения ребеночка, чем исходить желчью? "Бог сказал: бойтесь слез обиженных вами, они будут просить помощи у меня, и я помогу".

Я так розумію, що половина коментарів на даній сторінці від однієї особи і фантазія у неї на імена не дуже велика:) - читатель, читательница, читач, свидетель.

Біля власного будинку на вагітну жінку з дитиною, напала інша здорова жінка в перуці у супроводі чоловіків, один з чоловіків заважав Андрію захищати свою сім'ю, в результаті чого у Андрія була ушкоджена рука.

Це не смішно, бо правда, коли у власному дворі будинку нападають на вагітну жінку, який би не був для цього привід - це наводить на роздуми про психічний стан нападаючих, чи повинні вони бути серед нас?

Поки, я читаю бруд від сторони З.Г.Новаковської. І не Ваша справа шановний "мда" і "свидетель" щодо жінки Андрія і не треба погрожувати її здоров'ю.

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.