Напад на Новаковського | Дарниця.org

Напад на Новаковського

Вчора ввечері невідомі, які погрожували Андрієві Новаковському, перейшли до дій. Група осіб на чолі з пані Новаковською підстерегла його під під'їздом. Почалася словесна перепалка, Андрія почали бити. Йому вдалося викликати наряд ППС і, по їх приїзді, втекти додому.

Нападники разом із працівниками міліції піднялися до Андрія на поверх і, не зважаючи на присутність правоохоронців, почали буквально ломитися в двері його квартири. Коли Андрій вийшов на поріг, щоб поспілкуватися із міліціонерами, нападники продовжили його бити. Міліція не втручалась.

Трішки розрядило ситуацію прибуття журналістів і слідчого Дніпровської кримінальної міліції у справах неповнолітніх. В присутності представників «четвертої влади» дебошири не наважилися «продовжувати в тому ж дусі», тож слідчий зміг зайти до помешкання Андрія, побачити переляканих дітей, які заховалися під ліжко, а також опитати його і отримати документи з приводу цієї справи. Висновок правоохоронця - Андрій закон не порушує.

Попри весь пафос і намагання переконати присутніх у своїй правоті, пані Новаковська від інтерв'ю відмовилася. Спроби її супутника вибити із рук журналіста відеокамеру можна побачити на відео.

Далі буде...

Comments

Оскільки батьки не можуть поділити дитину, треба позбавити батьківських прав обох батьків. Куди дивиться Служба дітей. Чому мовчить прокуратура?

Мабуть і не заговорить... бо в однієї з сторін конфлікту є родичі суді і знайомі що крутяться в тих кругах...

Якби не запеклий захист Новаковського, все було б давно вирішено.

Доречі, ось відео де згадуються родич - полковник міліції, на 2хв.35сек.
http://youtu.be/2arPEeiZeEs

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.