Нардеп Єгор Соболєв не відносить себе до коаліції? | Дарниця.org

Нардеп Єгор Соболєв не відносить себе до коаліції?

До Люстраційного комітету Дарницького району надійшла нічим не примітна скарга від пересічного громадянина, котра, в свою чергу – була перенаправлена безпосередньо до ГО «Громадський люстраційний комітет (який очолює Єгор Соболєв). Невдовзі, від вищезгаданої громадської організації була отримана вельми цікава відповідь. Отже, окрім низки роз'яснень щодо діяльності та повноважень Громадського люстаційного комітету – остання відверто критикує владу на чолі з Президентом України. Зауважуючи про саботаж процесу очищення.

До того ж, даний лист важко назвати відповіддю:відсутня дата, вихідний номер, підпис особи (що готувала відповідь), тощо. Складається враження, що це звичайна інформаційна листівка – а не документ. А також на те, що хтось „підставляє” пана Соболєва – надсилаючи подібні за змістом провокаційні відповіді. Чи може, Єгор Вікторович таким чином висловлює свою позицію, так би мовити інкогніто?..

 

Цікаво, кого саме має на увазі Єгор Соболєв (чинний Заступник голови фракції об’єднання «Самопоміч» та, за сумісництвом - Голова Комітету з питань запобігання та протидії корупції) під терміном «влада»? Адже важко заперечити те, що Об’єднання «Самопоміч» наразі є одним з основних представників коаліційних, тобто провладних сил в країни. Та й подібна позиція Заступника голови фракції явно йде всупереч політичному кредо вищезгаданого об’єднання...

Comments

Я так думаю, редагував відповідь Вам(автору) особисто Єгор Соболєв, а не підписав свідомо. Важко йому самому, і закон є і декларують щось, а спротив на місцях і в центрі, ще ніхто не відмінив...

Дефективний від природи і злочинний (за відкритим проти нього кримінальним провадженням) Єгор Соболєв http://proisvol.info/2016/11/17/zlochini-golovi-komitetu-vru-sobolyeva-y... із Іваном Пєтуховим (ТОВ «Адамант» і ТОВ «Адамант-Телеком») http://proisvol.info/2016/08/27/zlochini-tov-adamant-v-osobax-petuxova-i... віджали два дорогих сайти відомого громадського діяча, бізнесмена і науковця, а також земельну ділянку комунальної власності Дарницької міської Ради міста Києва (яка була дитячим майданчиком), на якій незаконно збудовано двоповерхову прибудову та десятки гаражів (що забруднюють артезіанську свердловину) і цегляні паркани. Більше того, Єгор Соболєв із Анатолієм Кінахом http://proisvol.info/2016/08/19/prezident-uspp-kinax-anatolij-kirilovich... досі кришує незаконну діяльність ТОВ «Адамант» і ТОВ «Адамант-Телеком» в результаті чого дане підприємство 13 років поспіль як уникає сплати податків за незаконно займану землю, не дивлячись на відкриті проти них 13 кримінальних справ. Цього дефективного бандюка геть із Верховної Ради! Чемодан-вокзал-Росія!

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.