Службовці Дарницької РДА вміють швидко виправлятись, коли захочуть. | Дарниця.org

Службовці Дарницької РДА вміють швидко виправлятись, коли захочуть.

Новий рік для можновладців – ще один привід попіаритись. Так голова ДРДА Сергій Вітковський вирішив привітати дарничан новорічною “листівкою” на білборді. В принципі, нічого нового, всі так роблять, можна б і не звертати уваги, якби не кілька але.

Ми вже розміщували фото того самого злощасного білборду, на якому очільник адміністрації передає всім “найщиріЩі” вітання та підписується як “Голова Дарницької рОйонної адміністрації”. Невідомо, хто автор цього сорому, але ж страждає саме імідж саме Вітковського, який, як відомо, завжди дорогого коштує. Чи може, це якась обмовочка по Фрейду, знак?

Фото розміщено 22.12.2011:

В будь-якому випадку, помилки вже виправили. Тепер у Дарниці знову РАЙ, а не РОЙ, та чи стали вітання від передруку щирішими, не факт. Та й чи треба дарничанам цей подвійний піар? Бо гроші, якими “заклеїли” білборд, явно не Дід Мороз приносить. Тут би, як то кажуть, не словом, а ділом. Тобто, краще б проблеми мешканців вирішували так швидко, як помилки виправляють. На жаль, з реальними недоліками впоратися куди важче, ніж з орфографією. І це вже не смішно, а сумно.

Фото надійшло 28.12.2011

Comments

За 6 с момента нашей публикации управились. И ведь могут!

Сергея Ивановича Витковского, председателя Дарницкой районой в городе Киеве государственной администрации, которого на этот пост назначил Президент Украины Виктор Федорович Янукович, подставляют разные безграммотные сволочи!!!

Дарничанин:

Если бы эти ... также оперативно решали проблемы дарничан.

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.