Княжий Затон, 12 Б | Дарниця.org

Княжий Затон, 12 Б

Сайт «Дарниця.org» висвітлював низку конфліктів, що виникли біля автостоянки по вул. Княжий Затон, 12В

Нагадаємо, що минулого разу рівень напруги майже досяг критичної точки – коли громадськість намагалася прорватися через ворота автостоянки, яку охороняла міліція разом з найманцями-«тітушками» аби відстояти ділянку, де планувалося розпочати будівництво кількох хмарочосів.

У підсумку, мешканці таки спромоглися вигнати з автостоянки найманців та призупинити будівництво багатоповерхівок. Але, це лише перемога в одній з битв - у тривалій війні проти непомірних апетитів забудовника…

А наразі, на території стоянки ніякого будівництва не ведеться, а ворота - навстіж відкриті

Будка охорони – порожня

Відлуння штурму – місячної давнини

А віднедавна, ініціативною групою «Актив Княжий» здійснюється збір підписів серед мешканців проти будівництва багатоповерхівок

Також, на одному з будинків встановлено веб-камеру для онлайн трансляції подій, що відбуваються на території автостоянки.

Кілька днів тому, ми інформували про початок масштабної кампанії проти спорудження кількох багатоповерхівок по вул. Княжий Затон,12Б.

А наразі, активісти сайту «Дарниця.орг» вирішили дізнатися позицію пересічних мешканців до яких навідалася ініціативна група

Думка ще одного жителя

Також, варто зауважити, що віднедавна біля воріт автостоянки (на території якої заплановане будівництво) – з’явився своєрідний «пункт обігріву» для активістів

Приєднуйтесь до ініціативної групи мешканців! Тільки разом – ми зможемо зупинити свавілля чиновників та непомірні апетити забудовника!

Про подальший перебіг подій – слідкуйте на сайті «Дарниця.org»

Покрасили машину: титушки от застройщика?

17 липня 2014 року невдоволені мешканці прилеглих будинків вийшли зупинити будівництво багатоперхівок (на місці нині діючої стоянки), яке наразі відновилося по вул. Княжий Затон, 12б (нагадаємо, що дарничани виступили категорично проти спорудження багатоповерхівки та наполягають на будівництві повноцінного дитячого садка. Та ініцюювали відповідне звернення на Київську міську раду з проханням скасувати рішення щодо спорудження багатоповерхового комплексу).

Отже, невдовзі мешканцям вдається пройти на територію стоянки.

Яка, виявляється, була під охороною близько 20-25 молодиків характерної та, у переважній більшості - аж ніяк не слов’янської зовнішності, котрі представилися „Самообороною Києва”...

Так виглядають представники „Самооборони Києва”:

На допомогу жителям прибули голова Дарницької РДА Сінцов Г. Л. та депутат Київської міської Ради Гончаров В. В.

Слід зауважити, що на території стоянки вже присутня будівельна спецтехніка!

Та, вочевидь, вже здійснюються підготовчі будівельні роботи.

Місцеві жителі намагаються з’ясувати: хто саме найняв не місцевих молодих осіб охороняти дану стоянку від мешканців прилеглих будинків? 

На жаль, на місці події не виявилося жодного представника з боку забудовника (КП «Житлоінвестбуд-УКБ»). Проте, трохи згодом, вдалося знайти людину, котра координує вищезгадану „Самообоорону” – Волошина Олексія Сергійовича (керівника охоронного підприємства).

Отже, в діалозі з паном Волошиним виявилося, що хлопці, які представляються „Самообороною Києва” чергують тут з метою збереження автомобілів від жителів прилеглих будинків! Буцімто, є ймовірність того, що мешканці почнуть трощити власні автівки! А він за них відповідає...

Окрім того, на місце події прибув начальник відділу охорони громадського порядку Дарницького РУ ГУ Борошивець Р. О.

Представник „Громадянської Варти Дарницького району” Стеценко Святослав Олександрович

Та члени „Дарницької Громадської Варти”

Після годинних перемовин, було вирішено вивести всіх непасивних мешканців з території автостоянки, аби, натомість - молодики „СК” також її залишили. Але не відразу хлопці сумнівної зовнішності згодилися на даний компроміс (із неодноразовими проханнями до яких зверталися районний очільник Сінцов Г. Л., та начальник відділу охорони громадського порядку Дарницького РУ ГУ Борошивець Р. О.).

Проте згодом, молодики все ж наважилися лишити об’єкт

Врешті решт, майже всі учасники подій вийшли за межі стоянки (за винятком двох штатних охоронців – котрі не мають відношення до „СК”).

Зі сторони правоохоронних органів була обіцяна присутність чергового патруля при в’їзді на стоянку...

Вичерпний відеозвіт даних подій – незабаром на сайті „Дарниця.org”

Напередодні, народний сайт „Дарниця.org” висвітлював перебіг подій, які відбулися внаслідок того, що забудовник (попри категоричної незгоди мешканців прилеглих будинків) вирішив відновити будівництво житлового комплексу по вул. Княжий Затон, 12б.

А наразі, як і було обіцяно раніше – вичерпний відеозвіт подій, які мали місце бути на території ймовірного спорудження будинку (де сьогодні розташовується автомобільна стоянка).

Окрім того, Вашій увазі пропонується інтерв’ю з Головою Дарницької РДА – Сінцовим Г. Л.

А також з людиною, яка відповідала за дії молодиків-охоронців із „Самооборони Києва” – паном Волошиним О. С.

Слід зауважити, що мешканці звернулися до Голови Дарницької Громадської Варти” Граба С. В. – з проханням внести ясність щодо ідентифікування осіб (котрі назвалися „Самообороною Києва”), що знаходилися на території даної стоянки.

Районний сайт „Дарниця.org” неодноразово висвітлював боротьбу мешканців прилеглих будинків по вул. Княжий Затон, 12б – які виступають категорично проти спорудження багатоповерхового житлового комплексу з вбудовано-прибудованим дошкільним навчальним. Прагнучи домогтися від забудовника (КП «Житлоінвестбуд-УКБ») спорудити повноцінний дитячий садок.

Беручи до уваги безкомпромісність та непохитність громадськості, представники забудовника вдалися до більш витончених та підступних методів боротьби з мешканцями!

Отже ввечері, 19 листопада, керуючий будинком по вул. Княжий Затон, 16а вручив консьєржу підписні листи наступного змісту (адресовані в майбутньому столичному очільнику Кличку В. В.):

Здавалося б, на перший погляд – все правильно (якщо побіжно пробігти по тексту). Проте, якщо прочитати уважніше, стає зрозумілим:що все, за що боролися жителі - їм пропонують в завуальованій формі добровільно відмовитися! Тим не менш, знайшлися уважні мешканці, які розкусили підступний план представників забудовника - залишивши останнім красномовну відповідь…

В якості додатка до підписних листів - ось такий план майбутньої забудови. Який, за думкою жителів – не відповідає реальним намірам забудовника.

Слід зауважити, що приблизно місяць тому, по поштовим скринькам мешканців розповсюджувалися барвисті буклети з привабливою пропозицією «Дитячий садок замість стоянки на пустирі». Але, як і раніше - спорудження дитсадка буде супроводжуватися разом із будівництвом багатоповерхівки…

Споріднене до проблеми: 

Comments

екатерина шевчук:

по нашему округу в Киевсовет выбран В.Гончаров, рук.ТОВ "Епицентр"(приемная работает по. Княжему Затону,16д),а В. Непоп директор рейдерской строительной организации "Житлоинвестбуд-УКБ" прошел на Соломняке.

Юрий:

Гончаров с этой проблемой на стороне людей. Я его не один раз уже видел с этим вопросом. И на мой взгляд он делает реальные вещи. Мне он нравиться. За Непопа ни скажу

екатерина шевчук:

подходит к концу еще один год наших мытарств по комитетам и комиссиям КМР и КМДА. Мы ни на шаг не приблизились к завершению процесса в борьбе с застройщиком. а вот "враг" не дремал. И на меня, как на самого активного борца, КП"Житлоинвестбуд-УКБ" подал иск в суд "про захист ділової репутації, визнання недоствірною інформації, зобов"язання вчинити дії та відшкодування моральної шкоди у розмірі 50000 грн."
У меня возникли вопросы к представителю ПОЗИВАЧА- объясните:
- каким образом указанная в судебном иске сказанная, якобы, мной фраза, вырванная из общего контекста моего выступления на заседании постоянной комиссии КМР по борьбе с коррупцией, ПОВЛЕЯЛА на деловую репутация коммунального предприятия «Житлоінвестбуд-УКБ»? Все мои претензии, которые я, как- будто, предъявляла относились исключительно к физ. лицу.
И почему моральный ущерб, указанный в судебном иске, составил именно 50000 грн. Чем руководствовались представители коммунального предприятия при выставлении этой суммы. Какие документами использовали.
Суд должен состояться 16 октября 2015 г. в 10.00 в помещении Дарницкого суда г.Киева (ул.Кошица,5-а,каб.120).

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.