Куди подівся МАФ із газону навпроти Дарницької РДА? | Дарниця.org

Куди подівся МАФ із газону навпроти Дарницької РДА?

Напередодні, районний сайт «Дарниця.org» знайомив читачів із появою нового МАФу неподалік Дарницької райдержадміністрації, встановлення якого було виконанеіз відверто кричущими порушеннями благоустрою.

Отже, вночі 12 березня, даний МАФ був встановлений на зеленій зоні. Проте, кілька днів потому, мала архітектурна форма зникла! 

Але досить швидко знайшласяпоблизу Податкової та Дарницького райвідділкуміліції!

На ньому вже присутній «Припис» головного управління контролю за благоустроєм міста Києва (ГУКБМ). В якому інформується про те, що МАФ встановлено із порушенням правил благоустрою м. Києва (пункт 15.3.5). У зв’язку з чим, власнику споруди (який чомусь не вказаний в приписі) запропоновано усунути виявлені порушення шляхом надання відповідної дозвільної документації на розміщення МАФ. В іншому випадку – кіоск буде демонтовано в примусовому порядку.

Як стало відомо згодом, поява даного МАФу – це ініціатива КМДА, яка має на меті відкриття кіосків із продажу соціальних сортів хліба (слід зауважити, що перемогу в інвестконкурсі зі створення мережі з продажу соціального хліба здобуло ПАТ «Київхліб». Продукція якого, власне, й буде реалізовуватисьна полицях даних МАФів).

Спочатку ПАТ «Київхліб» встановило кіоск за попередньо узгодженою з КМДА адресою - вул. Ревуцького, 36/2. Проте, під тиском мешканців прилеглих будинків та громадських організацій – швидко його прибрали. Після чого, враховуючи невдоволення серед населення стосовно появи нових тимчасових споруд – ПАТ «Київхліб» вирішило як-то кажуть «прилаштувати» кіоск поближче до Дарницької РДА, з метою збереження і щільного контролю з боку районної влади.

Тим не менш, і тут від мешканців почали надходити скарги. Кілька днів потому, за ініціативи Дарницької РДА - споруду перенесено на місце, яке на початку було передбачене під кіоск з соціальними сортами хліба (вул. Ревуцького, 36/2).

На жаль, МАФ було встановлено знову ж таки на зеленій зоні…

Складається враження, що «соціальні МАФи» мають очевидні преференції у порівнянні з аналогічними спорудами приватних підприємців! Та й взагалі, судячи з тенденції – на них не особливо розповсюджуються загальні правила розміщення тимчасових споруд… Виключенням тільки є позиція населення, щодо появи нових МАФів.

Далі – коментар начальника відділу контролю за благоустроєм та охорони навколишнього середовища Онишка В. А. з приводу ситуації, що склалася…

Comments

А не можна продавали соціальні сорти хліба замість алкоголю в тих кіосках, які вже встановлені повсюди?

Ще один гість:

))підприємець умовного кіоску, мабуть буде проти роботи майже в мінус та і алкоголіки району обуряться:0:0:0... Що робити???

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.