Руслан Пєтухов може повернутися | Дарниця.org

Руслан Пєтухов може повернутися

Руслан Пєтухов, колишній начальник ЖЕДу 204, здаватися не збирається. Він оскаржив рішення про звільнення та вже кілька тижнів чекає на результат.  Ми слідкуємо за його долею та обіцяємо повідомити, чим же завершиться ця епопея. Розгляд справи у суді може затягнутись надовго, але, як каже сам Пєтухов, надія помирає останньою. Говорить, що якби вдалося хоч на день повернутись на роботу, спробував би багато чого змінити. А поки що обіцяє найближчим часом порадувати мешканців свого району новими оголошеннями. Цього разу без жартів, а з пропозицією створити ОСББ.

Руслану Пєтухову завзяття не позичати, що йому потрібно, так це підтримка та допомога активних мешканців. У своїй правоті він не сумнівається, каже, що це голові КП “УЖГ”варто хвилюватися, адже це він порушував закон, не виплачуючи зарплату.

Comments

Дарнюк:

Не знаю почему, но в таком нестандартном человеке я уверен.
Уверен в том, что если его восстановят решением суда, он не будет тырить бабло, выделенное на ремонт подъездов и дворовых дорог.
Еще уверен в том, что он будет выполнять возложенные на него обязанности не потому что он кому-то должен, а потому что его знают люди. Это самый открытый и публичный начальник ЖЕКа. Вы своего хоть знаете? Вот и я о том же...
Успехов в суде!

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.