Відділ реєстрації актів цивільного стану (ЗАГС) Дарницького районного управління юстиції | Дарниця.org

Відділ реєстрації актів цивільного стану (ЗАГС) Дарницького районного управління юстиції

Назва органу, установи

Місцезнаходження,

контактний телефон

Керівництво,

графік прийому громадян

Графік роботи  органу, установи

Перелік  послуг

Відділ реєстрації актів цивільного стану Дарницького районного управління юстиції

02099, м.Київ, вул.Костянтина Заслонова, 16, тел.: ( 044) 566-00-02, 566-37-55

Начальник відділу – Збанацька Марія Іванівна

Прийом заяв:

 Вівторок: 9:00 - 17:00

 Середа: 9:00 - 13:00

 Четвер: 9:00 - 17 : 00.

 

Реєстрація шлюбів:

 П'ятниця: 9:00 - 18:00

 Субота: 9:00 - 18:00

 

Перерва з 13:00 до 14:00.

1. Забезпечення реєстрації актів цивільного стану та видача відповідних свідоцтв:

- реєстрація народження, походження, смерті особи,

-  реєстрація шлюбу, розірвання шлюбу,

- реєстрація зміни прізвища, імені, по-батькові,

2. Надає інші послуги передбачені чинним законодавством.

 

 

Comments

Владислав:

Если есть справка о беременности девушки можно сразу расписатся, или надо ждать время?

Шлюб реєструється після спливу одного місяця від дня подання особами заяви про державну реєстрацію шлюбу.
За наявності поважних причин керівник органу державної реєстрації актів цивільного стану дозволяє державну реєстрацію шлюбу до спливу цього строку.
У разі вагітності нареченої, народження нею дитини, а також якщо є безпосередня загроза для життя нареченої або нареченого, шлюб реєструється у день подання відповідної заяви, або у будь-який інший день за бажанням наречених наречених протягом одного місяця (стаття 32 Сімейного кодексу України).

За місяць дівчина мусить поїхати на навчання, до всього в документах має бути зазначене сімейне становище.
чи можна за таких обставин розписатись раніше, ніж за місяць?

Да, в загс подается официальная справка про отъезд на учебу и заявление про желаемую дату регистрации брака. 

Сергій:

Відповідно Сімейного кодексу України, ст.22, 1. Шлюбний вік для чоловіків та жінок встановлюється у вісімнадцять років.
2. Особи, які бажають зареєструвати шлюб, мають досягти шлюбного віку на день реєстрації шлюбу.
ст.23, 1. Право на шлюб мають особи, які досягли шлюбного віку.
2. За заявою особи, яка досягла шістнадцяти років, за рішенням суду їй може бути надано право на шлюб, якщо буде встановлено, що це відповідає її інтересам.
Отже, відділи РАГС не мають повноважень для реєстрації щлюбів серед громадян, які не досягли 18 річного віку. Таке право може надати лише тільки суд за заявою заінтересованої осби та доказу підстав для цього і лише з 16 річного віку.

Добрий день.
Є рішення суду про зміну в актовому запису національності батька (подавала рідна сестра і отримала судове рішення, що підтверджує внесення змін в актовий запис). Я тако ж хочу подати запит на зміну в актовому запису і отримати оновлений витяг. Мені сказали, що необхідно звертатись у РАГС за місцем реєстрації. Як проходить процедура і які необхідно для цього подати документи. Дякую за відповідь.

Работники ЗАГСа дарницкого района допустили ошибку в свидетельстве о рождении моей дочери, она родилась в 2007, а свидетельство выдано 2001. Теперь я живу в другом городе. Можно ли письмом запросить выдачу свидетельства повторно бесплатно или надо обращаться в суд? Заранее спасибо за ответ.

Студент Юрист :

Порядок внесення змін до актових записів цивільного стану врегульовано Правилами внесення змін до актових записів цивільного стану, їх поновлення та анулювання, затверджених наказом Міністерства юстиції України від 12.01.2011 № 96/5, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 14.01.2011 № 55/18793.
В вашому випадку наявна технічна помилка. Вам не потрібно звертатися до суду, так як наявні, обґрунтовані підстави для виправлення та повторної видачі свідоцтва про народження, це в першу чергу ваш паспорт, якщо в ньому є помітка про народження дитини(прим. згідно чинного законодавства ця норма є не обов’язковою ), також витяг з державного реєстру актів цивільного стану громадян.
Так, ви можете запросити по пошті, але для цього потрібне нотаріальне засвідчення вашого підпису. Виходячи з практики, доцільніше та більш ефективно буде подати документи особисто.
Перелік документів:
1) Заява про виправлення запису в свідоцтві про народження
2) Паспорт
3) Свідоцтво про народження де вказані не правильні відомості.
Такі послуги проводиться відділами державної реєстрації актів цивільного стану БЕЗКОШТОВНО.

Добрый день!
Скажите, пожалуйста, могу я получить справку о семейном положении в ЗАГСЕ?

Скажіть, будьласка, який порядок заміни старого радянського свідоцтва про шлюб на нове? Які дні, години та які необхідно мати документи?
Дякуємо за відповідь

Яким чином мені отримати повторне свідоцтво про розлучення? В мене вже новий паспорт, повторно вийшла заміж. Які документи потрібні?

Добрый день.
Мой брак расторжен ч/з суд год тому назад, есть решение. Отметку в паспорт я не поставила. Могу ли я поставить штамп о разводе в городе, котором не прописана. Прописана в г.Донецк ( поставить там отметку не представляется возможным в связи с АТО) проживаю в Дарницком р-не г.Киева.
Спасибо.

Добрий день!скажіть будь-ласка,як можна зареєтрувати шлюб, якщо наречений в місцях позбавлення волі?які для цього потрібно документи?напишіть в деталях.Дякую!

Добрий день! Я брала витяг свідоцтва про народження на людину яка померла. У витягу зазначена неправильна дата народження. Як можна виправити цю помилку? Чи лише через суд?

Чи заява на розірвання шлюбу подається обов"язково в РАГС де реєструвався шлюб, чи можна за пропискою чоловіка?

Юлія, Згідно ст. 15 ЗУ Про державну реєстрацію актів цивільного стану
розірвання шлюбу подружжя, яке не має дітей, проводиться відповідним органом державної реєстрації актів цивільного стану за місцем проживання подружжя або одного з них за їх заявою.
Якщо у вашому шлюбі немає дітей, то Ви можете подати заяву про розірвання шлюбу за місцем реєстрації чоловіка.

Володимир:

Перший четвер місяця - санітарний день. Зазначте це у розкладі.

Володимир:

Згідно чого у цьому ЗАГСі справляють мито у розмірі близько 60 грн за свідоцтво про народження дитини? адже це безкоштовна послуга.

Це послуга не безкоштовна, але ми платимо за це через податки

Які портрібні документи,справки для регистраціі шлюбу з громадянином РФ? Перший шлюб. Дякую.

Если гражданин иностранного государства (в данной ситуации России) желает вступить в брак с гражданкой Украины на территории Украины, то непосредственно в отдел регистрации актов гражданского состояния в Украине он предоставляет следующие документы:
- копию своего паспорта с украинской визой и перевод паспорта на украинский язык, заверенный нотариусом;
- справку о семейном положении иностранца (выдается сотрудником ЗАГСа в государстве, где проживает иностранец, то есть в России), легализированную в установленном порядке, с переводом справки на украинский язык, заверенную нотариусом.

В общем порядке лица, которые хотят заключить брак подают заявление (оформляется непосредственно в ЗАГСе), оплачиваете госпошлину в банке (реквизиты выдают в ЗАГСе).

Более детальную информацию Вам обязаны предоставить непосредственно сотрудники ЗАГСа.

Добрий день Моя колишня дружина перебуваючи зі мною у шлюбі народила дитину від іншого чоловіка і зарееструвала ії на мене без мого відома.Я бачу необхідним виключити всі відомості про мене як про батька дитини, але для зверненя в суд мені потрібно отримати письмову відмову від РАГСу про виключеня мене з книги актових записів як батька дитини. Куди мені потрібно звернутись?

Доброго дня!
Підкажіть, будь ласка, чи приймаєте Ви заяву на реєстрацію шлюбу в суботу? Дякую

Антон:

Підскажіть мені треба відмова в реєстрації смерті людини, що проживала
на окупованій території для подачі в суд і подальшого встановлення факту смерті. Як отримати таку відмову?

Сергій Анатолійович:

Які банківські реквізити на сплату державного майна при розлученні, хто має не платити це мито?

За реєстрацію розірвання шлюбу за взаємною згодою подружжя, яке не має неповнолітніх дітей, справляється державне мито в розмірі 8,5 гривень.
Перелік осіб, які звільняються від сплати державного мита, визначений ст. 4 Декрету Кабінету Міністрів України "Про державне мито", зокрема це:

-громадяни,  віднесені  до  категорій  1  і 2 постраждалих внаслідок  Чорнобильської  катастрофи;
-громадяни, віднесені  до  категорії 3 постраждалих  внаслідок Чорнобильської катастрофи, - які постійно проживають до відселення
чи самостійного переселення або постійно працюють на території зон відчуження,    безумовного    (обов'язкового)    і   гарантованого
добровільного відселення,  за умови,  що вони за станом на 1 січня 1993   року   прожили   або   відпрацювали   у   зоні  безумовного
(обов'язкового)  відселення  не  менше  двох  років,  а   у   зоні гарантованого  добровільного  відселення  -  не менше трьох років;
- громадяни, віднесені  до  категорії  4  потерпілих  внаслідок Чорнобильської катастрофи,  які постійно працюють і проживають або
постійно проживають на території зони посиленого радіоекологічного контролю, за умови, що за станом на 1 січня 1993 року вони прожили
або відпрацювали в цій зоні не менше чотирьох років;
- інваліди  Великої  Вітчизняної  війни   та    сім'ї    воїнів (партизанів), які загинули чи пропали безвісти,  і  прирівняні  до них у встановленому порядку особи;
- інваліди I та II груп.


Розірвання шлюбу за відсутності взаємної згоди подружжя здійснюється в судовому порядку. В аналогічному порядку розривається шлюб між подружжям, яке має неповнолітніх дітей.

Розмір судового збору становить 0,4 мінімальні заробітні плати, а саме 551,20 грн.


Оплатити державне за реєстрацію розірвання шлюбу в позасудовому порядку можна через Веб-портал Інформаційного центру Міністерства юстиції за наступним посиланням - http://dracs.minjust.gov.ua/

Також отримати банківські реквізити для сплати державного мита можна в Дарницькому РАГСі по вул. вулиця Костянтина Заслонова, 16

Яким чином за вказаним посиланням можна сплатити держ мито? Відразу потрібно заповнювати заяву, в якій вказуються вже реквізити платіжного документа. Поясніть або можливо вкажіть посилання, за яким є реквізити.

Добрий день! При подачі заяви на одруження було сплачено держмито 0,85 грн та 304,08 грн за проведення повного обряду. Працівники РАГСУ сказали, що в день реєстрації необхідно заплатити ще 200 грн. Додаткових послуг ми не замовляли. За що необхідно платити 200 грн? Де можна прочитати офіційні тарифи на послуги та взяти реквізити для оплати.

Доброго дня! Чи має значення день тижня для складання шлюбу за добу? Дякую!

В м. Києві зареєструвати шлюб за добу можна виключно в Документ-Сервісі "ГОТОВО!", що знаходиться за адресою: площа Л. Українки, 1-а.

Графік роботи:
Пн.-Пт.: 8- 30- 21-00 год.
Сб.- Нд.: 10-00 - 18-00 год.

Вартість послуги залежить від дня тижня.

Так, по буднях вартість послуги складає 5900 грн., по вихідних - 6800 грн.

Також доступна послуга реєстрації шлюбу "З сьогодні на сьогодні", але при цьому необхідно буде додатково сплатити ще 2000 грн.

Для реєстрації шлюбу с собою потрібно мати паспорти та довідки про присвоєння ідентифікаційного коду.

Pages

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.