Хто в Дарницькому районі підставляє Попова? | Дарниця.org

Хто в Дарницькому районі підставляє Попова?

На сайті Київської міської держадміністрації є офіційна інформація про ремонти під'їздів у столиці до кінця 2011 року. Ми вирішили перевірити, чи відповідає вона дійсності.

Окреслимо ділянку, на якій провели рейд: Харківське шосе – вул. Декабристів, вул. Вербицького – вул. Вірменська. Лише два доми потрапили у список поадресного переліку будинків, у яких мають відремонтувати сходові клітини та облаштувати освітлення під'їздів. Пощастило під'їздам №1–2 на вул. Вербицького, 26 а (орієнтовна вартість робіт – 133 тис. грн) і під'їздам №1–2 на вул. Вербицького, 36 а (роботи оцінюють у 134 тис. грн). За яким принципом обирали будівлі, досі загадка...

Запитуючи у мешканців "Чи відремонтували під'їзд відповідно до розпорядження голови КМДА Олександра Попова?", на вул. Вербицького, 36 а казали: ніякого ремонту не було. Більше того, жителі взагалі не знали, що він мав бути.

На вул. Вербицького, 26 а вдалося поспілкуватися з мешканцями сусідніх будинків. За їхніми словами, ремонт почали лише у під'їзді №1. Перед входом є оголошення про початок робіт – 14 жовтня. Коли закінчать, не відомо. З приводу ремонту під'їзду №2 інформації немає.

Для ремонту решти під'їздів ще є час до кінця року. Тож, почекаємо.

Оголошення перед під'їздом №1 на вул. Вербицького, 26 а

Comments

У нас такая же табличка висела, потом сняли.
И что? Ни таблички, ни ремонта.

Укажите конкретный адрес или не пишите то, о чём не знаете.

Оголошення перед під'їздом №1 на вул. Вербицького, 26 а

сознательный гр...:

Уважаемый Н.Б.С! Вы так активно вступаете в дискуссии с учасниками этого сайта, при этом в ваших сообщениях наблюдается тенденция к выгораживанию провластных организаций, требуете от других раскрыть себя. Создается впечатление, что вы имеете непосредственное отношение к тому, что происходит в районе и в стране. Почему Вы, тот который требует убрать анонимность, сами скрываетесь за непонятными аббревиатурами? Покажите пример! Вот представим себе что я, являюсь работником какого нибудь ЖЕКа. При этом я своими словами могу подтвердить происходящий беспредел. Но стану ли я кричать об этом во весь голос? Конечно нет, потому что завтра же я останусь без работы, которая хоть и есть, но платят за нее гроши. А мне кое как надо кормить семью.

т.227-55-79, я с радостью помогу Вам. Я простой патриот района. Конфиденциальность гарантирую.

сегодня 1 декабря. Со мной никто по этому вопросу так и не связался. Трепачи...

Прошло 18 дней, кто-то связывался по выше указанному вопросу?

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.