Погодні умови досі не дозволяють провести ремонтні роботи стадіону біля школи №296, по вул. О.Кошиця, 8? | Дарниця.org

Погодні умови досі не дозволяють провести ремонтні роботи стадіону біля школи №296, по вул. О.Кошиця, 8?

З настанням весни, діти зазвичай проводять своє дозвілля на спортивних майданчиках... Проте, стадіон, який розташовується біля середньої загальноосвітньої школи №296, по вул. О.Кошиця, 8 - підростаюче покоління навряд чи відвідає.

Через сітку вже декілька років пробивається гілля.

Спортивна споруда знаходиться у жахливому стані:металеві сітки вщент порвані та висять клаптями, а деякі фрагменти майданчика – взагалі відсутні.

Та більш за все - дивує покриття! Де буцімто, повинні гратися діти.

Тому, з метою прискорення приведення даного стадіону до належного БЕЗПЕЧНОГО та комфортного стану, було ініційована скарга до КМДА – з вимогою вжити відповідних заходів. 

На скаргу надійшла відповідь від В.Дзюби.В якій йдеться про наступне: вказаний стадіон обстежено працівниками управління освіти та навчального закладу. Проте, погодні умови (на той час) не дозволяють провести ремонтні роботи. Але, з настанням сприятливої погоди (а також – коли буде визначено підрядника) – стадіон буде приведено до належного стану.

Що ж, за вікном давно відмінна погода, проте ніяких зрушень – не спостерігається... Напевне, підрядника ще не знайшли... Панове держслужбовці! Велике прохання:  прискорте будь-ласка процес пошуку виконавця, інакше, з такими темпами - можна дотягти до зими. А там бодай, знову почнуться:дощі, несприятливі погодні умови, похолодання.

Comments

Давно пора! большой стадион, много места но все поломано((( толком в футбол и не поиграть...было бы хорошо если сделают.

Евгений:

это стадион моего детства... Жаль! Надеюсь хоть обращения помогут его спасити и мой сын вскоре там будет играться с мячем..

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.