Одне з багаторічних нерухомих авто нарешті приберуть. ЖЕКу №204 внесено припис. Документ. | Дарниця.org

Одне з багаторічних нерухомих авто нарешті приберуть. ЖЕКу №204 внесено припис. Документ.

Мешканці по вул. Олійника майже домоглись свого. Багаторічну нерухому вантажівку, яка впливає на рейтингові показники Дарницького району не з кращого боку, незабаром приберуть. Адже працівники Головного управління контролю за благоустроєм КИДА, увага (!), зробили виїзд на місце та внесли припис ЖЕКу №204 за № 1213357.

Офіційний сайт Дарниця.орг вже повідомляв про те, що комунальники разом з міліцією ліквідували притон безхатченків, тому привести балансової території до належного сантарно-технічного стану для них не стане проблемою, до того ж є підстава - вищевказаний припис.

Офційний сайт Дарниця.орг й надалі буде висвітлювати як реагують проплачені робітники відповідних сервісних служб на звернення громадян.

Ну а для тих, хто слідкує за за нашої інвентаризацією нерухомого автобрухту, то ще одна нерухома реліквія минулого століття була виявлена за адресою пр-т. Григоренка, 19. Нерухомий Запорожець – номерні знаки АА6252АН. В салоні авто багато сміття, колеса повністю спущені, вибито одне скло, а водійські двері й взагалі відкриті – мов, сідай і їдь – якщо зможеш...

Вже не перший рік на подвір’ї будинку №33/44 по проспекту Григоренка нерухомо облаштувався і повільно покриваєтся іржею автомобіль „Жигулі”. Номерні знаки -064-96КН. Колеса у автівки спущені і потроху „вростають” в асфальт.

Comments

Жигуль ничего так. Экспортный вариант рива

Иван:

Купить или принять в дар этот и некоторые другие подобные авто.Посоветуйте как это можно сделать.

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.