Blog | Дарниця.org

Blog

Недоступна доступність

Написано Володимир Борисович Петровський у Втр, 20/08/2019 - 19:12

Важливим чинником є безвідповідальне ставлення до розв'язання проблем людей з інвалідністю.
3 липня 2019 року відбулося чергове засідання Київського міського комітету доступности (далі — Комітет), яке виявилося дуже показовим за результатами і промовистим для тих, хто вміє чути й аналізувати, оскільки висвітлило низку проблем, без розв'язання яких подальший поступ, на мою думку, неможливий.
І це при тому, що з квітня 2019 року, коли Комітет очолила нова заступниця мера Києва Марина Хонда, його засідання відбуваються щомісяця, якщо не частіше (для порівняння: до цього протягом...

Прибирання островів

Написано Асоціація рибалок України у Птн, 26/07/2019 - 16:15

До Міжнародного Дня Дніпра в Києві пройшла масштабна і яскрава Акція «Прибери заповідний острів»

На воду столичної акваторії вийшли десятки яхт, катерів, човнів, щоб взяти участь у прибиранні столичних островів від сміття.
Всі 34 Київські острови входять до регіонального ландшафтного парку "Дніпровські острови": Муромець, Лопуховий, Долобецький, Веніціанський, Труханів...

Реформа ЖКХ провалена и требует полной перезагрузки

Написано Олег Іванович Попенко у Пн, 08/07/2019 - 19:27

Нужно перестать себя обманывать. Нужно уметь признавать ошибки. Без этих двух основных постулатов, реформы нельзя совершить.
Нужно признать, что так и не удалось создать институт ответственного собственника. Что массовое объединение жильцов в ОСМД не дает результата. Если даже в Киеве, где КМДА выделяет ежегодно от 100 до 150 миллионов гривен нс 70/30 в программе приняло участие всего 350 ОСМД (и некоторые из них по 2, 3 и даже 4 раза) а 1200 объединений даже не подавали документы.
Государство так и не смогло решить для себя главный вопрос в управлении жилыми фондом, привлечь...

Олексій Коваленко: «Намагаємося утримувати високо підняту планку»

Написано Олексій Коваленко у Птн, 10/05/2019 - 18:43

Редакція (Ред.): Після чисельних спроб нам вдалося зустрітися з Олексієм Коваленком – заступником директора новоствореного Центру публічної комунікації та інформації!
Пане Олексію, розкажіть нашим читачам коли був створений Центр публічної комунікації та інформації?
Олексій Коваленко (О.К.): Комунальне підприємство «Центр публічної комунікації та інформації» був створений наприкінці листопада 2018 року на пленарному засіданні Київської міської ради - депутати прийняли відповідне рішення про створення КП «Центр публічної комунікації та інформації» шляхом реорганізації КП «Вечірній...

Столичні ярмарки: за і проти

Написано Олександр Петрович Лисенко у Чтв, 18/04/2019 - 16:52

Програма «Тема Дня» від 10 квітня 2019 року
Столичні ярмарки: за і проти.

Смертельні весняні струмки з реагентів

Написано Асоціація рибалок України у Чтв, 07/03/2019 - 20:10

Цієї зими Київавтодор використовував на наших дорогах 35 тисяч тонн солі та 50 тисяч тонн піску, не враховуючи хімічних реагентів. Асоціація рибалок України б'є на сполох, перенасичені хімією весняні струмки знищують вітчизняні водойми.
Щозими городяни знову обговорюють шкоду реагентів проти ожеледиці. Киянам не подобається, що від них іржавіють автомобілі, псується взуття, болять лапи у домашніх вихованців. Ними забивається лівневка, від них згорають зелені насадження. А з настанням весни все, що не прибрали підрядники з вулиць, потрапляє в легені і очі. Список претензій настільки...

Водойми Дарниці: чи ловитиметься тут бодай якась рибка?

Написано Адвокат Олексiй Шевчук у Пн, 11/02/2019 - 21:40

Давайте поговоримо про воду. Але не про ту, яка тече чи, принаймні, має текти з кранів у наших помешканнях, а про ту, яка поруч (звісно, про калюжі зараз не йдеться). Згадаймо-но київські річки. Кожен скаже, що це Дніпро. Мабуть, більшість згадають Десну. Трохи подумавши, хтось назве Либідь чи Почайну, але засумнівається, де зараз колись великі й повноводні судноплавні ріки. А відомо ж, що Русь хрестилася саме в Почайні — отам, де вона впадала в дніпровську затоку… Та де тепер освячена колись ріка? Куди поділася Либідь?

Зникла з лиця землі могутня красуня, яка стала початком...

«Не слабка стать: курси самооборони для жінок»

Написано Інна Григорівна Туркеня у Птн, 01/02/2019 - 22:46

«Не слабка стать: курси самооборони для жінок» - проект, який у Дарницькому та Голосіївському районах міста Києва реалізує Благодійна організація "Благодійний фонд "Безпечна Дарниця" за підтримки  Police Training Assistance Project - PTAP.
Метою проекту є навчання жінок елементам самооборони, ефективній стратегії поведінки у кризових ситуаціях, правильно оцінювати ситуацію та мобілізуватися, зберігати рівновагу та належно реагувати в стресових умовах, для мінімізації загрози здоров’ю та життю у повсякденному житті.

...

Запрошуємо на благодійний концерт, присвячений 80-й річниці від дня народження Володимира Висоцького

Написано Володимир Борисович Петровський у Чтв, 17/01/2019 - 01:36

23 січня 2019 року  ГО «Всеукраїнська громадська організація «Всеукраїнський парламент працездатних інвалідів», спільно з Громадською радою при Дарницькій районній в місті Києві державній адміністрації під егідою Дарницької районною в місті Києві державної адміністрації, організовує і проводить благодійний концерт «Ни единою буквой не лгу», присвячений річниці з дня народження видатного барда. Цей захід  завершує цикл  концертів і творчих зустрічей, присвячених 80-й річниці від дня народження Володимира Висоцького, які проходили протягом всього 2018 року.
Автором концепції концерту і...

Дарницький Ревізор: «MAFIA» на Срібнокільській

Написано Дарницький ревізор у Птн, 11/01/2019 - 11:55

«Дарницький ревізор» – наш таємний відвідувач різних закладів Дарницького району, який за підсумками візиту виставляє оцінки від 1 до 5 балів по наступним критеріям:
1. Приміщення
2. Меню
3. Ціни
4. Обслуговування
5. Зручності
Максимальна кількість балів – 25, мінімальна – 0. Поїхали!

1. Приміщення: ресторан «MAFIA» знаходиться у ТРЦ «InSilver» по вул. Срібнокільська, 3г. Розташування зручне – поруч метро «Позняки» та кінцева зупинка трамваю №8. 

...

Pages

Subscribe to