Blog | Дарниця.org

Blog

Олексій Коваленко: «Намагаємося утримувати високо підняту планку»

Написано Олексій Коваленко у Птн, 10/05/2019 - 18:43

Редакція (Ред.): Після чисельних спроб нам вдалося зустрітися з Олексієм Коваленком – заступником директора новоствореного Центру публічної комунікації та інформації!
Пане Олексію, розкажіть нашим читачам коли був створений Центр публічної комунікації та інформації?
Олексій Коваленко (О.К.): Комунальне підприємство «Центр публічної комунікації та інформації» був створений наприкінці листопада 2018 року на пленарному засіданні Київської міської ради - депутати прийняли відповідне рішення про створення КП «Центр публічної комунікації та інформації» шляхом реорганізації КП «Вечірній...

Столичні ярмарки: за і проти

Написано Олександр Петрович Лисенко у Чтв, 18/04/2019 - 16:52

Програма «Тема Дня» від 10 квітня 2019 року
Столичні ярмарки: за і проти.

Смертельні весняні струмки з реагентів

Написано Асоціація рибалок України у Чтв, 07/03/2019 - 20:10

Цієї зими Київавтодор використовував на наших дорогах 35 тисяч тонн солі та 50 тисяч тонн піску, не враховуючи хімічних реагентів. Асоціація рибалок України б'є на сполох, перенасичені хімією весняні струмки знищують вітчизняні водойми.
Щозими городяни знову обговорюють шкоду реагентів проти ожеледиці. Киянам не подобається, що від них іржавіють автомобілі, псується взуття, болять лапи у домашніх вихованців. Ними забивається лівневка, від них згорають зелені насадження. А з настанням весни все, що не прибрали підрядники з вулиць, потрапляє в легені і очі. Список претензій настільки...

Водойми Дарниці: чи ловитиметься тут бодай якась рибка?

Написано Адвокат Олексiй Шевчук у Пн, 11/02/2019 - 21:40

Давайте поговоримо про воду. Але не про ту, яка тече чи, принаймні, має текти з кранів у наших помешканнях, а про ту, яка поруч (звісно, про калюжі зараз не йдеться). Згадаймо-но київські річки. Кожен скаже, що це Дніпро. Мабуть, більшість згадають Десну. Трохи подумавши, хтось назве Либідь чи Почайну, але засумнівається, де зараз колись великі й повноводні судноплавні ріки. А відомо ж, що Русь хрестилася саме в Почайні — отам, де вона впадала в дніпровську затоку… Та де тепер освячена колись ріка? Куди поділася Либідь?

Зникла з лиця землі могутня красуня, яка стала початком...

«Не слабка стать: курси самооборони для жінок»

Написано Інна Григорівна Туркеня у Птн, 01/02/2019 - 22:46

«Не слабка стать: курси самооборони для жінок» - проект, який у Дарницькому та Голосіївському районах міста Києва реалізує Благодійна організація "Благодійний фонд "Безпечна Дарниця" за підтримки  Police Training Assistance Project - PTAP.
Метою проекту є навчання жінок елементам самооборони, ефективній стратегії поведінки у кризових ситуаціях, правильно оцінювати ситуацію та мобілізуватися, зберігати рівновагу та належно реагувати в стресових умовах, для мінімізації загрози здоров’ю та життю у повсякденному житті.

...

Запрошуємо на благодійний концерт, присвячений 80-й річниці від дня народження Володимира Висоцького

Написано Володимир Борисович Петровський у Чтв, 17/01/2019 - 01:36

23 січня 2019 року  ГО «Всеукраїнська громадська організація «Всеукраїнський парламент працездатних інвалідів», спільно з Громадською радою при Дарницькій районній в місті Києві державній адміністрації під егідою Дарницької районною в місті Києві державної адміністрації, організовує і проводить благодійний концерт «Ни единою буквой не лгу», присвячений річниці з дня народження видатного барда. Цей захід  завершує цикл  концертів і творчих зустрічей, присвячених 80-й річниці від дня народження Володимира Висоцького, які проходили протягом всього 2018 року.
Автором концепції концерту і...

Дарницький Ревізор: «MAFIA» на Срібнокільській

Написано Дарницький ревізор у Птн, 11/01/2019 - 11:55

«Дарницький ревізор» – наш таємний відвідувач різних закладів Дарницького району, який за підсумками візиту виставляє оцінки від 1 до 5 балів по наступним критеріям:
1. Приміщення
2. Меню
3. Ціни
4. Обслуговування
5. Зручності
Максимальна кількість балів – 25, мінімальна – 0. Поїхали!

1. Приміщення: ресторан «MAFIA» знаходиться у ТРЦ «InSilver» по вул. Срібнокільська, 3г. Розташування зручне – поруч метро «Позняки» та кінцева зупинка трамваю №8. 

...

Як не зіпсувати здоров'я і святковий стіл неякісним продуктом та поради при виборі червоної і чорної ікри

Написано Асоціація рибалок України у Чтв, 20/12/2018 - 09:41

Крім вищого ніякого іншого сорту для риби не існує!
Незважаючи на широкий вибір, представлений на наших прилавках, купити якісну, свіжу рибу - велика проблема. Щоб впоратися з нею і не принести з магазину в сім'ю неякісний рибний продукт, ми повинні знати на які хитрощі йдуть продавці та постачальники риби, щоб збути нам небезпечний для нашого здоров'я товар...
Рибна промисловість не стоїть на місці. Фактично сучасні технології...

Про тарифи, популізм та роздільний збір сміття

Написано Олег Іванович Попенко у Втр, 16/10/2018 - 10:26

Як ви знаєте в Києві декілька місяців тому було змінено структуру тарифу на вивіз сміття. Якщо до цього мешканці сплачували за вивіз сміття з 1 м.кв. то зараз по формулі складова тарифу є за 1 особу зареєстровану в квартирі.
Збільшення суми було незначне, орієнтовно якщо раніше в середньому мешканці в квартирі 50 м.кв. сплачували 40-50 грн, то зараз виходить 25-27 грн з одного мешканця, що виходить 75-100 грн з квартири.
Так ось тільки за 10 днів вересня, до мене неодноразово зверталися мешканці з питанням: "Як і чому збільшився тариф на вивіз сміття і як проходить розрахунок" і...

Щодо законопроекту про забезпечення функціонування української мови як державної

Написано Інна Григорівна Туркеня у Птн, 12/10/2018 - 20:27

Нарешті проголосовано у першому читання законопроект про забезпечення функціонування української мови як державної (5670-Д). Його підтримали усі суспільні інституції, Міністерство культури, Міносвіти і науки, Міністерство Молоді та спорту, Держкомтелерадіо, Вчені ради університетів, Києво-Могилянська академія, широке коло громадських організацій, експертів, митців, громадських діячів від Галичини до Донеччини.
А головне — на відміну від інших законів, під ним могли би поставити підписи мільйони громадян України, а не десяток "мертвих душ" і пара сотень нечитавших і рядка закону діячів...

Pages

Subscribe to