Blog | Дарниця.org

Blog

Реконструюємо дитсадок № 652

Написано Сергій Володимирович Паладій у Втр, 01/17/2017 - 10:07

19 грудня за моєї участі відбулася виїзна робоча комісія у складі: директора Департаменту будівництва та житлового забезпечення Федотова К.П., начальника Управління освіти Дарницького району Списовської Є.І., директора КП «Спецжитлофонд» Шарія В.В. стосовно реконструкції дитячого навчального закладу № 652 (вул. Волго-Донська, 21а (вул. Бориспільська, 28/1).

...

Так хто ж повинен платити земельний податок за прибудинкову територію і чому податківці порушують закони?

Написано Володимир Іванович Степашко у Втр, 12/06/2016 - 12:26

Я, як голова Асоціації «Багатоквартирні будинки», член громадської ради при Дарницькій РДА, не можу стояти осторонь порушень чинних законів, які допустила Дарницька податкова інспекція стосовно мешканців багатоквартирних будинків. Наша Асоціація, членами якої є багато ОСББ і ЖБК району, створювалася і закликана відстоювати законні права своїх членів.

За останній місяць багато ОСББ/ЖБК Дарницького району отримали так звані «листи щастя» від районної податкової інспекції, а саме акти камеральної перевірки (приклад такого додається), якими попереджають суб’єктів про порушення...

Проект «Подорожі країною»

Написано у Пн, 12/05/2016 - 17:42

В Дарницькому районі реалізувався проект «Подорожі країною, як інструмент успішної інтеграції внутрішньо переміщених осіб (ВПО) в місцеві громади та їх роль в процесі миротворення в Україні». Проект реалізувався Благодійним Фондом «Безпечна Дарниця»  в рамках пілотного проекту «Внутрішньо переміщені особи в трьох містах України: плани, перспективи, можливості для примирення» за підтримки Українського Жіночого Фонду, Інституту Миру США і Глобального Фонду для Жінок.
Загальний контекст проекту обумовлений виникненням великої кількості вимушених переселенців у зв’язку з військовим...

Реформа у сфері ЖКГ приречена на провал

Написано Олег Іванович Попенко у Чтв, 11/17/2016 - 11:18

Якщо говорити про реформу домоуправління, яку сьогодні широко рекламують в Україні, то її фактично немає. Так, з одного боку, добре, що мешканці багатоквартирних будинків організовуються і об'єднуються, створючи кондомініуми. Але цього явно недостатньо і це далеко не реформа.
Формально у нас не буде ЖЕКів. Але що це дасть? Без фінансової підтримки керуючої компанії – це по суті ті ж ЖЕКи, тільки в «профіль». Від переходу до керуючих компаній та ОСББ особливого покращення чекати не варто, оскільки всі ми добре розуміємо: стан системи українського ЖКГ настільки плачевний, що керівник не...

Законність функціонування стоянки міжміських маршруток біля метро «Харківська»

Написано Вадим Вікторович Черкасс у Пн, 11/14/2016 - 13:54

За інформацією одного з громадських діячів Дарницького району: «За результатами проведених робочих консультацій з посадовими особами Міністерства інфраструктури, інспекції по транспорту встановлені системні порушення пасажирських перевезень на приміських маршрутах міста Києва. Так, наприклад, в районі станції м.Харьківська знаходиться стихійно утворена, необладнана стоянка автобусів в напрямку міста Бориспіль, Черкаси, Яготин, Вишеньки, Переяслав-Хмельницький та ін.

В...

Міжнародний турнір з футболу «Кубок Дружби – 2016»

Написано Михайло Олександрович Демиденко у Срд, 11/09/2016 - 16:27

Незважаючи на те, що трибуни не були заповнені - урочисте закриття ІІ-го Міжнародного турніру з футболу «Кубок Дружби – 2016 » пройшло на високому рівні, святково та піднесено.

Мета турніру: пропаганда здорового способу життя серед іноземних студентів, залучення найбільшої кількості учасників до змагань, пропаганда футболу як одного із засобів фізичного виховання, підвищення рівня майстерності гравців, зміцнення дружніх зв'язків між ровесниками з різних країн та визначення переможців та кращих гравців.

Команди країни-учасники: Україна, Нігерія, Індія, Грузія, Азербайджан,...

Як в Дарницькому району проводяться навчання з домедичної підготовки населення?

Написано Інна Григорівна Туркеня у Втр, 11/08/2016 - 12:57

Не дивлячись на те, що всі люди знають про потенційні небезпеки і всіляко намагаються їх уникнути — нещасні випадки все ж таки трапляються. Причиною може бути власна неуважність, втома, переоцінка власних сил, недостатня підготовка. Також інциденти можуть трапитись із-за факторів, які знаходяться поза межами контролю постраждалого — як то дії інших осіб або природні катаклізми чи техногенні аварії.
Коли трапляється нещасний випадок, час не на нашому боці. Постраждалому треба якнайшвидше надати ефективну допомогу, від якої часто залежить не тільки  тривалість та важкість процесу...

Відремонтували та відправили бійцям 93-ї ОМБР дві автівки

Написано Дарницька громадська варта у Чтв, 10/20/2016 - 11:01

Нашим Ремонтно-технічним підрозділом ЗТрО «ДГВ» було відремонтовано та відправлено техніку в кількості 2-х автомобілів в зону АТО до 93-тої окремої механізованої бригади (ЗСУ).

Поки тривав ремонт автомобілів, наші захисники вітчизни займались виготовленням сувенірів та пам`ятних подарунків для волонтерів, які активно приймали участь у допомозі.

...

Тактичні навчання ліцеїстів КВЛ ім. І. Богуна

Написано КРИЛА у Срд, 10/19/2016 - 19:46

29 вересня при підтримці ВБО «ВО «Крила» 60 ліцеїстів навчально-оздоровчого комплексу Київського військового ліцею імені І. Богуна (м. Боярка) відвідали бойовий підрозділ Збройних Сил України та пройшли умовні тактичні навчання.

Ліцеїсти (9 клас) мали змогу ознайомитись зі зразками сучасного озброєння, боєприпасів та техніки. На навчальному місці «Альпінізм» вони подолали умовну перешкоду, здобули...

Новітні ініціативи у середній освіті

Написано Ростислав Балабан у Пн, 10/10/2016 - 22:29

Як відомо, освіта — це цілеспрямована пізнавальна діяльність людей з отримання знань, умінь та навичок або щодо їх вдосконалення. Сьогодні право на освіту підтверджено національними та міжнародними правовими актами, наприклад, Європейською конвенцією про захист прав людини та основних свобод і Міжнародним пактом про економічні, соціальні та культурні права, прийнятим ООН в 1966 році.
На жаль, наразі є чимало факторів які знижують рівень і доступ до якісної, сучасної освіти.
Вашій вазі пропонуються ініціативи «Народного Фронту» у середній освіті.
Зокрема, мова піде про:...

Pages

Subscribe to