Працюємо у звичному режимі | Дарниця.org

Працюємо у звичному режимі

27 серпня день у нас був насиченим. З самого ранку в штаб я приїхала з Людою Велічко «Розсомаха» та її донечкою Євою. Вони були в мене в гостях. Час плине швидко і сьогодні вони вже поїхали додому. Щасти Вам у всьому, дівчата! Хорошої дороги!

Потім до нас завітала наша невтомна Ліля Сулейманова. Тож ми зібрали трохи одягу, вітамінів, мюслів, печива для торнадівців. Хочу вірити в перемогу правди над брехнею.

Хочу розказати Вам друзі, про прекрасних людей-патріотів з Нічного Експресу.
Це Дмитро Шафран та Михайло Гафич. Вони постійно допомагають нам з відправкою чималих вантажів в сіру зону. От і сьогодні при допомозі Сергія Соколова ми загрузили більше тони вантажу до Бахмуту. А наш Жіночий Рух нагородив Дмитра Шафрана медаллю «За добрі справи» та вручив подяку Михайлу Гафичу. Тож вітайте цих славетних людей!
А від нас низький уклін!

А тепер напишу Вам про маму нашого покійного друга «Шамана». Таня Гончарова давно вже збиралася приїхати до нас і передати ліки, які лишилися від лікування Віталія. В неї хворі ноги, але вона приїхала із своєю подругою Ніною і привезла ліки і мішок сушки для бійців. Таню, ліки ми передамо в інститут інфекційних захворювань-там вони потрібні. Таня ще напекла купу пиріжків та пирогів - неймовірно смачних. Ми всі мали можливість скуштувати їх. Дякую тобі, що була з нами. Любимо тебе, а Віталій завжди буде подумки з нами.

28 серпня - чимало було людей з допомогою. Велика подяка команді депутата Юлії Єрмоленко за допомогу. Дякуємо наших сестричок, які вже вкотре знову привезли силу силенну одягу. Іграшки та книжки від небайдужого киянина. Дорогі наші - всі разом ми просто приречені на перемогу!

Завітав Микола Будерацький і привіз книжки для дітей в сірій зоні.
Це подарунок від Віри Граф-Нестерчук - книжка Наталки Кримської «Казки сонячного півострова» - 30 книжок!
Щиро дякуємо за подарунок!

Працюємо у звичному режимі!

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.