Модернізація житлового фонду | Дарниця.org

Модернізація житлового фонду

Розрахунок вартості термомодернізації житлового фонду для споживача.
Близько 30% енергетичних втрат відбувається саме «всередині будинку» і для того щоб їх уникнути будуть потрібні не тільки окремі заходи з енергоефективності, а капітальний комплексний ремонт з використанням енергозберігаючих технологій.
Перше, що потрібно зробити перед модернізацією об'єкта, це звичайно ж провести енергоаудит. Він дозволить виявити втрати тепла і перевитрати електрики, і визначити за рахунок чого і як можна знизити споживання енергоресурсів.
Взагалі універсального рецепту енергомодернізації не існує. Все дуже індивідуально, залежить від стану будівлі, його внутрішніх і зовнішніх комунікацій. Тільки комплексне рішення, не можна сказати: «міняйте вікна, замість теплового вузла або утеплюйте стіни» - все визначається разом.
При цьому, в одному випадку установка індивідуального теплового пункту дасть економію на опаленні близько 5%, а в іншому - цілих 20%. Це саме можна сказати до утеплення стін, заміни вікон і дверей. На одному об'єкті подібні заходи приведуть до зниження витрат на опалення на 20-25%, а на іншому - на 40-50%.
Якщо говорити про окупність, то швидше за все повертаються інвестиції, спрямовані на зниження споживання електроенергії. Наприклад, заміна традиційних ламп розжарювання на LED-освітлення - дозволяє скоротити витрату електрики в 15 разів. І окупність при цьому всього 1,5-2 роки. Придбання та установка ІТП окупається протягом 2-3 років.
А найдовше «відбиваються» інвестиції в утеплення стін і заміну вікон. На це може знадобитися від 7 до 10 років і більше років.
Також варто звернути увагу на технічний стан інфраструктури і квартир  окремо. Питання проведення технічного аудиту житлового фонду скоріше політичне, і вимагає внесення змін до 10-ки законів і підзаконних актів що в даний момент просто неможливо.
Середня вартість проведення енергоаудиту 1 житлового будинку коливається від 15 000 до 30 000 грн., в залежності від розмірів будинку і поставленого завдання, адже в вартість енергоаудиту може входити і тепловізійна зйомка.
Заміна звичайних лампочок на ЛЕД-лампи. Найпростіший спосіб економії, з якого майже всі і починають. У звичайному 5 поверховому 6 -під'ізному будинку на кожному поверсі знаходиться по 1 точці, вартість заміни 1 точки 250-350 грн. Окупність заміни звичайних ламп на ЛЕД-лампи 9-12 місяців. Для повної заміни необхідно 10 500 грн.
Установка ІТП це не самий дорогий процес, але при цьому дає серйозний результат. Вартість ІТП також залежить від розмірів будинку, поверховості, кількість під'їздів і т.д. В середньому вартість ІТП з погодним регулятором може коливатися від 70 000 до 200 000 грн., в залежності від виробника і окупність проекту від 9 до 18 місяців.
Наступний етап капітальної модернізації будинку, це заміна вікон в під'їздах і капітальний ремонт вхідної групи з встановленням тамбурних дверей. Середня ціна квадратного метра вікна становить 3000-4000 грн. з урахуванням виконання установки з паро-гідро ізоляцією і теплими відкосами, в залежності від вибору виробника. Витрати при такому ж, 6-під'їзному будинку, складуть 120 000 доларів і окупність буде 3-4 роки в залежності від обсягів споживання теплоносіїв і технічного стану будинку.
Найбільш дорогий етап і має найбільший період окупності, це утеплення фасаду будинку. Середня вартість утеплення фасаду, з урахуванням застосування базальтової вати, складе не менше 900-1400 грн. в залежності від вартості матеріалів і складності робіт.
При виконанні утеплення 6-під'їзного будинку вартість робіт з матеріалами становитиме 19 000 000 - 20 000 000 грн. з окупністю 8-10 років, в цю вартість включено капітальний ремонт даху та підвалів.
Також необхідно провести заміну всіх видів мереж в будинках, що в середньому складе не менше 2 500 000 - 3 500 000 грн., з досить тривалою окупністю.
Разом для повної реконструкції 6-під'їзної хрущовки житловою площею 3750 м.кв на 75 квартир, необхідно 31 125 000 доларів, що в середньому на квартиру в 50 м.кв. виходить 415 110 грн.
Зменшення платежів за тепло становитиме близько 35-40% при середньому платежі 1500 грн., що в середньому буде 900 грн. при перерахунку на 1 м.кв. 12 грн.
При цьому платіжка збільшиться за рахунок виконання капітального ремонту в середньому в місяць при розрахунку на 10 років на 1 м.кв. на 69 грн. або 3 460 грн. на середню квартиру в місяць.
Але при цьому держава вам компенсує 30% від вартості, тобто фактично до оплати ви отримаєте 2 422 грн. в місяць.
Капіталізація квартири (збільшення вартості) становитиме орієнтовно 15-20%, що приблизно вийде 113 000 грн., при загальних витратах на реновацію 415 110 грн., залишок платежів в місяць становитиме 1 760 грн. Фактична переплата в рік з урахуванням капіталізації 12 120 грн. 
Додамо до цього ще регіональні (міські програми) компенсації витрат, а це ще 20-30% від вартості і фактично ваші витрати за реновацію становитиме близько 1 200 грн. з квартири в місяць, з урахуванням капіталізації власності.
Але при цьому ви отримуєте сучасне утеплене житло в якому можна спокійно прожити вам і вашим нащадкам, як мінімум, найближчі 50 років.

Comments

Therefore, people set aside more day online.

Feel free to visit my site ... <a href="https://bg.maennerchor-meissen.de/slim/1384/kak-da-otslabnem-zdravoslovn...ефикасни хапчета за отслабване в аптеките</a>

Гість:

Spot on with this write-up, I absolutely feel this site needs
far more attention. I'll probably be back again to see more, thanks for the info!

My blog post :: eat healthy food - http://kamerondaxu37161.blogolize.com/Where-to-go-for-your-upcoming-date...

Гість:

Fantastic site you have here but I was wondering if you knew of any community forums that cover the same topics talked
about in this article? I'd really like to be a part of community where I can get suggestions from other experienced people
that share the same interest. If you have any recommendations,
please let me know. Thanks a lot!

my web site; Kelley - http://kevin8s94ptq8.blogstival.com/9872884/commercial-real-estate-marke...

werkstatt-galer...:

Ol‡ , gosto de ler todos dos artigos do seu site.

Estou passando apenas para agradecer voc.
Abraos http://werkstatt-galerie-deidesheim.de/guestbox/guestbox.php?Anfangsposi...

Vehicle Maintenance With Limited Funds With One Of These Straightforward Tips

Through an car repaired is something that will strike
anxiety from the heart of numerous folks. The better youu know about
vehicle fix, the better it is actually to ensure that your car or truck gets the treatment method it
shoul get. Thhe information provided in this article cold save you money andd decrease
tthe stress level associated with automobile fixes.

It is important to preserve the quantity of your braking system liquid.

The braking system water inneer compartment is often near to the moptor
and should be lookedd into frequently. Make sure the compartment
is two thirdly whole aand increase tthe braking system
fluid if you wish to. There could be a drip in your boidy if you
often need to add more braking system substance.

Referrals can be helpful for finding a car mechanic. Can you get
a advice from a good friend or someohe that you deasl with?
They will be able to provide you with a heads up about total satisfaction, top quality and value.
You can utilize their experences to find out whether a auto
mechanic is honest or otherwise not.

Check out the local physique shop's reviews online. These reviews will let you know of the company's high quality, customer satisfaction fulfillment rates,
and so on. This information is useful as you search for the right go shopping for your requirements.

It is adfvisable to add an injector more clean for the energy you put into your gas tank frequently.
You will get far better gasoline consumption if the fuel injectors inside your cars engine are kept clean. Incorporating adequate solution too help remedy aan entire container every month is often adequate to improve your miles a little.

Worming with vehicle improvements can be a vexing problem for countless People in america.
Practically everybody has to make it happen at some point, although.
The greater youu know about car repairs, nevertheless,
thhe a smaller inconvenience it should be. Reccall the informztion above to deal with troubles you possess.

Here is my page :: 토토사이트 - https://www.tosuresure.com/

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.