«Сонце для дітей» | Дарниця.org

«Сонце для дітей»

Громадська організація «Об’єднання сусідів» при підтримці благодійного фонду «Дарниця» започаткували проект,  пов’язаний з діяльністю громадських організацій у Дарницькому районі міста Києва, під назвою «Знай наших!»
Проект спрямований на здійснення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо активної діяльності громадських організацій Дарницького району міста Києва  та новостворених ГО.

Відкриває цей список організація «Сонце для дітей»!
Започаткована  двома чарівними дівчатами з нелегкою життєвою історією. 

Засновницями є Кравчук Тетяна та Бєлянкіна-Криницька Ірина – саме з ними поспілкувався наш активіст – Юлія Плахтій. Отже, розпочнемо!
Юлія П.: Розкажіть, як утворилася ГО «Сонце для дітей»?
Ірина К.Б:  Наша громадська організація «Сонце для дітей» була утворена 06 липня 2015 року з метою допомоги та підтримки дітей, хворих на цукровий діабет. Наша історія: Тетянина донька у віці півроку захворіла на ЦД першого типу, а мій син –  у 3,5 роки. Ми залишилися сам-на-сам з цим захворюванням! У нас співпали бажання та цілі змінити погляди суспільства на життя до людей з цукровим діабетом на краще. Але, вже маючи досвід поводження з цим захворюванням, вирішили створити організацію, яка б допомагала батькам, дітям та громаді бути інформаційно забезпеченими у цьому питанні.

Юлія П.: То це основний напрям вашої діяльності?
Ірина К.Б:  Так, ми допомагаємо інформаційно, психологічно батькам та дітям, роз’яснюємо про новий спосіб життя з цим захворюванням.
Тетяна К.: Немає інформаційного забезпечення в суспільстві, оскільки  старше покоління звикло, що на  цукровий діабет можуть хворіти дорослі люди. Але на сьогодні, на жаль, ця хвороба дуже «помолоділа» і прогресує.
За  статистикою,  хворих на цукровий діабет в Україні на 2016 рік – майже 9 тис. дітей до 16-ти років. У Києві  - майже 800 хворих, в області біля 500. 
Юлія П.: А які ви вже зробили конкретні кроки?
Ірина К.Б:  Ми активно співпрацюємо з ендокринологічним відділенням 6-ї клінічної лікарні, із зав. відділенням.  Підтримуємо дітей з нововиявленою хворобою , проводимо невеликі свята, майстер-класи, даруємо подарунки та розповсюджуємо інформацію про хворобу та як з нею справлятися.

Тетяна К.: допомагаємо дітям адаптуватися в лікарні, а батькам створити коло для спілкування.
Також проводимо семінари з  правильного харчування. Та вже спільно з головним лікарем ендокринологічного відділення 6-ї клінічної лікарні  Лантух Л.О. розробили інформаційні матеріали для розповсюдження в освітніх та медичних закладах.

Ірина К.Б.:  на свята організовували екскурсії для дітей, кінні прогулянки, проводили скринінг (вимірювання цукру в крові) за підтримки Департаменту охорони здоров’я Дарницького району.

Юлія П.: А які заходи заплановані на майбутнє?
Тетяна К.: Звісно, є плани, і багато! Та найближче –  хочемо заручитися підтримкою Дарницької РДА та організувати масові заходи для діток з ЦД першого типу, та розповсюдити інформаційні листи про захворювання, методички  з правильного харчування, збалансованого способу життя!
Юлія П.: Тетяно, Ірино, дякую за розмову!

Бажаю здоров’я вам та вашим діткам,  щоб ваші плани належним чином реалізувалися і якнайшвидше!

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.