Щастя без меж, краса без обмежень | Дарниця.org

Щастя без меж, краса без обмежень

06 червня до Міжнародного Дня Захисту дітей в приміщенні Дарницької РДА відкрилась фотовиставка «Щастя без меж, краса без обмежень», спрямована на висвітлення зовнішньої краси та внутрішнього світу дітей та молоді з інвалідністю.

Це чергова фотосесія однойменного проекту МБФ «ВО «Крила»,  в рамках якої було проведено декілька фотозйомок як у студії, так і на свіжому повітрі у ботанічному саду ім. М. Гришка. Цього разу моделями виступили 17 вихованиць Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Дарницького району міста Києва.

Присутніх на відкритті виставки привітали: організатори – Голова фонду Ярослава Токар, керівник апарату Дарницької районної в місті Києві адміністрації Микола Калашник, голова Громадської Ради при Дарницькій РДА Тетяна Гойко, директор Центру реабілітації Людмила Новік. 

Виступаючі зазначили про значення таких проектів у житті дітей, їх сімей та кожного із нас, адже тільки фото може передати красу внутрішнього світу дитини, робота на публіку дає можливість повірити в себе, позбутися комплексів, а позування на камеру дає упевненість та розкриття.

Окрім офіційної частини, завдячуючи підтримці управління культури адміністрації, зокрема, її начальника Наталії Мельничук, гостей розважали музиканти, аніматори, а солодкий стіл від голови Громадської Ради Тетяни Гойко завершив приємну місію відкриття. Від фонду діти отримали солодкі подарунки, фото та портрети на згадку; керівник компанії «ТОВ «Альтаір – Україна» Ольга Іванова передала учасникам сертифікати на літній інтенсив з ментальної арифметики «Смартум».

Погодьтесь, краса не залежить від фігури, кольору очей чи волосся, довжини ніг чи стрункості талії. Краса – це іскорки щастя в очах і незгасаючий вогонь у серці. А це те, що не можна обмежити ні в які рамки.

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.