Дарницький Ревізор: «Челентано» на Кошиця | Дарниця.org

Дарницький Ревізор: «Челентано» на Кошиця

«Дарницький ревізор» – наш таємний відвідувач різних закладів Дарницького району, який за підсумками візиту виставляє оцінки від 1 до 5 балів по наступним критеріям:
1. Приміщення
2. Меню
3. Ціни
4. Обслуговування
5. Зручності
Максимальна кількість балів – 25, мінімальна – 0. Поїхали!

1. Приміщення: ресторан «Челентано» на Кошиця, 1/38 відкрилося вже давно. Місцезнаходження примітне: поруч жвава проїжджа частина та дуже прохідний пішохідний тротуар, по якому люди прямують з метро «Харківська». Екстер’єр помітний, влітку працює літня тераса.

Отже, відвідувачів тут зазвичай чимало.

Інтер’єр оригінальний, виконаний у східно-екзотичному стилі з акцентом на яскраві казкові елементи.

Атмосфера приємна, спокійна і так би мовити «утихомирююча», що досягається шляхом використання домінуючого зеленого кольору та фонової музики. Встановлені телевізори та дитяча дошка для малювання. Вбиральня чиста.

2. Меню:  Різноманітне, починаючи від широкого асортименту основної страви закладу – піци, та закінчуючи першими і другими стравами та десертами. Вельми великій вибір алкогольної продукції.

3. Ціни: Невисокі, велика піца і два келихи пива обійдуться в 200грн. з хвостиком. Страви смачні. 

Цікава особливість: разом із замовленою іжею безкоштовно подають графін оливкової олії та якогось специфічного оцту - до піци саме те, якщо вам «засуха» традиційна італійська страва.

4. Обслуговування: робите замовлення на касі, розраховуєтесь і берете з собою всі необхідні столові прибори та сідаєте за столик. Замовлення приносять дуже швидко. Офіціанти ввічливі. З мінусів – довго не прибирають столики.

5. Зручності: заклад позиціонує себе здебільшого як сімейний, із лояльною ціновою політикою, де можна швидко і недорого поїсти – тому якісь особливі зручності тут не передбачені.

Підсумки:
1. Інтер’єр - 5
2. Меню - 5
3. Ціни - 4
4. Обслуговування - 4
5. Зручності – 2
Всього 20 балів із 25.

Відома всім мережа на прикладі закладу по вул. Кошиця, 1/38 безсумнівно доводить свою конкурентоспроможність у наданні комфортних умов для сімейного гастрономічного дозвілля.

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.