Обрано нову Громадську раду Фонду соціального страхування України | Дарниця.org

Обрано нову Громадську раду Фонду соціального страхування України

01 лютого у Міжнародному центрі культури і мистецтв Федерації профспілок України (алея Небесної сотні, 1) відбулися Установчі збори по формуванню нового складу Громадської ради Фонду соціального страхування України.

Серед присутніх – 50 представників інститутів громадянського суспільства, делеговані для участі в  установчих зборах.

Одноголосно мене обрали головою Установчих зборів. Приємно усвідомлювати визнання та рівень довіри до діяльності Громадської ради при КМДА, яку я наразі очолюю. Секретарем зборів був обраний Вадим Власенко.

Запропонований порядок денний також повністю задовольнив представників ІГС, які одностайно проголосували за його затвердження.

1. Про роботу ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу Громадської ради Фонду соціального страхування України.
2. Про обрання робочих органів установчих зборів для формування складу Громадської ради Фонду соціального страхування України(лічильна комісія, голова та секретар установчих зборів).
3. Про визначення процедури рейтингового голосування за кандидатури до складу Громадської ради Фонду соціального страхування України.
4. Про інформацію лічильної комісії щодо результатів рейтингового голосування за кандидатури до складу Громадської ради Фонду соціального страхування України.
5. Про затвердження складу Громадської ради Фонду соціального страхування України
6. Різне.

     Шляхом рейтингового голосування бюлетенями, до складу Громадської ради Фонду соціального страхування України увійшов 21 представник інститутів громадянського суспільства.
ПІБ


Голоси1.     

 


Назаренко Богдан Станіславович


452.     

 


Циганок Вадим Леонідович


433.     

 


Лисенко Олександр Петрович


424.     

 


Бобков Олександр Олексійович


415.     

 


Доротич Сергій Іванович


416.     

 


Кива Ілля Володимирович


417.     

 


Мотін Федір Олександрович


418.     

 


Павленко Анатолій Микитович


409.     

 


Петровський Володимир Борисович


4010.

 


Землянська Наталія Геннадіївна


3911.

 


Гербеда Віктор Володимирович


3812.

 


Петров Михайло Миколайович


3813.

 


Горюн Тетяна Михайлівна


3714.

 


Рябко Олександр Іванович


3615.

 


Вознюк Лідія Іванівна


3516.

 


Грінченко Руслан Михайлович


3517.

 


Стародуб Микола Михайлович


3418.

 


Дьяконов Сергій Євгенович


3219.

 


Крисюк Олександр Олексійович


3020.

 


Сіпєєв Валерій Іванович


2821.

 


Бабич Віталій Вікторович


20

Установчі збори відбулися відповідно до  постанови Кабінету Міністрів України №555 від 5 серпня 2015 року, згідно наказу виконавчої дирекції Фонду від 27.12.2017 № 315-ос «Про утворення ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу Громадської ради Фонду» та «Порядку проведення установчих зборів для формування Громадської ради Фонду соціального страхування України» опублікованих на офіційному сайті ФССУ.
Впевнений, що ми створили дієвий громадський орган, який буде надійною опорою застрахованим особам у захисті їх прав та інтересів, а також помічником держави і Фонду соціального страхування у проведенні ефективних реформ у цій сфері і подальшого вдосконалення системи соціального страхування з урахуванням кращого досвіду.
Довідкова інформація: після запровадження в Україні загальнообов’язкового державного соціального страхування, відповідно до прийнятих законів «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності» (1999 р.), «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» (2000 р.), «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням» (2001 р.) на тристоронній основі було утворено правління та наглядові ради по кожному виду страхування.
28 грудня 2014 року було прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов'язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці» № 77, яким у новій редакції викладено Закон України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування». Зокрема, цим законом визначено об’єднати Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві, створивши натомість Фонд соціального страхування України.
3 листопада 2015 року було прийнято Закон України № 736-VIII «Про внесення змін до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» щодо забезпечення діяльності фондів соціального страхування у період реорганізації».
З 1 серпня 2017 року Фонд соціального страхування України в повній мірі розпочав виконання усіх завдань і функцій, визначених законом.

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.