«Garne Cafe» на Ревуцького | Дарниця.org

«Garne Cafe» на Ревуцького

«Дарницький ревізор» – наш таємний відвідувач різних закладів Дарницького району, який за підсумками візиту виставляє оцінки від 1 до 5 балів по наступним критеріям:
1. Приміщення
2. Меню
3. Ціни
4. Обслуговування
5. Зручності
Максимальна кількість балів – 25, мінімальна – 0. Поїхали!

1. Приміщення: «Garne Cafe» відкрилося нещодавно. Розташовується у будівлі, в якій знаходиться супермаркет «Фора» та «Нова Пошта» - по вул. Ревуцького, 26. Місцезнаходження вигідне: поруч жвава проїжджа частина та житлові будинки. Екстер’єр як мінімум зацікавить людину, яка проходить поруч -  яскраві вивіски, що не губляться на фоні інших сусідніх кампаній.

Інтер’єр спокійний і нейтральний: домашній затишок із нотою пабної культури. Атмосфера дуже приємна. Тиха, фонова музика, приглушене світло. Чиста вбиральня.

2. Меню: ціни невеликі, страви смачні, порції нормальні. Асортимент прийнятний. Алкоголь, як і всюди – не дешевий, але це інша історія. Кількох страв, заявлених у меню не виявилося у наявності…
3. Ціни: Абсолютно адекватні. Смачнющий стейк зі свинини вагою 250гр. коштує 99грн. (плюс подали разом із картоплею та овочами).

4. Обслуговування: привітний колектив, який йде назустріч клієнтам: до офіціанта надійшло прохання дозволити доставили сюди їжу з іншого закладу, а зі свого боку було запропоновано зіграти годину в більярд. Офіціант порадився із керівництвом і… «зелене світло»! Приємно.
5. Зручності: дитяча кімната, дитяче меню. Якщо набридло сидіти за столом - більярдний стіл (60грн/год) (руський). Також тут можна переглянути спортивну трансляцію та замовити бізнес-ланч. Є власна кулінарія.

Підсумки:
1. Інтер’єр - 5
2. Меню - 4
3. Ціни - 4
4. Обслуговування - 5
5. Зручності – 5
Всього 23 балів із 25.

Хочеться вірити, що «Garne Cafe» із часом не зіпсується (як це переважно трапляється із новими закладами через 1-2 роки). Не знижуйте своєї планки. Ви на правильному шляху. Це не «Гарне кафе» - це прекрасне кафе для сімейного відпочинку та невеликих компаній.
 

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.