Законність функціонування стоянки міжміських маршруток біля метро «Харківська» | Дарниця.org

Законність функціонування стоянки міжміських маршруток біля метро «Харківська»

За інформацією одного з громадських діячів Дарницького району: «За результатами проведених робочих консультацій з посадовими особами Міністерства інфраструктури, інспекції по транспорту встановлені системні порушення пасажирських перевезень на приміських маршрутах міста Києва. Так, наприклад, в районі станції м.Харьківська знаходиться стихійно утворена, необладнана стоянка автобусів в напрямку міста Бориспіль, Черкаси, Яготин, Вишеньки, Переяслав-Хмельницький та ін.

В результаті виїзної перевірки були встановлені наступні порушення:
- диспетчерський пункт відсутній, в невстановлених і необладнаних місцях проводиться безконтрольна посадка пасажирів;
-  У пасажирів немає можливості централізовано купувати квитки, квитки на руки не видаються, гроші за проїзд збираються «в кишеню»;
- Відсутність квитків у пасажирів тягне за собою ряд порушень чинного законодавства, в тому числі Податкового Кодексу, порушення касових операцій, передбачений страховий внесок не сплачується;
- Контроль за наповнюваністю автобусів не ведеться. Наднормативна кількість пасажирів є загрозою для їхнього життя та здоров’я;
- Виручка за проїзд присвоюється, ніде не враховується;
- Земельна ділянка використовується не за прямим призначенням. За неперевіреною інформацією вона знаходиться в оренді у депутата міської ради.
-  Черги та незаконно встановленні МАФи заважають пішохідному руху.
-  Грошові кошти від експлуатації незаконно організованої автостанції не поповнюють місцевий бюджет, а йдуть на особисте збагачення.
- Пільгова категорія населення не має можливості безкоштовного проїзду. Автоперевізники впровадили систему звичаїв, при яких перевозиться один або два пільговика в рейс.
-  Затверджений та узгоджений органами державної влади або місцевого самоврядування графік руху автобусів відсутній. На деякі маршрути є аркуш паперу невідомого походження з розкладом руху автобуса.
-  Відсутність елементарних соціально-побутових умов тягне за собою порушення благоустрою, територія сильно засмічена, присутній стійкий запах фекалій.
Слід зазначити, що посадові особи органів державної влади,  місцевого самоврядування, правоохоронних органів добре обізнані про вищевказані порушення, однак принцип кругової поруки і добре організованого злочинного угруповання не дозволяє привести роботу автотранспорту відповідно до вимог чинного законодавства України.
Моніторинг цієї теми дуже небезпечний, так як співучасники даних злочинів є не тільки посадови особи районних, міських і обласних адміністрацій, а і правоохоронні органи, податкова інспекція, які, по суті, забезпечують роботу цієї злочинної схеми. При цьому, поліцейські однозначно стверджують про причетність до цих злочинів Міністерства внутрішніх справ України та Генеральної прокуратури України.
Таким чином, пасажирські автоперевезення здійснюються з великим ризиком для життя і здоров'я пасажирів, місцевий та державний бюджет не отримують у повному обсязі надходжень у вигляді податків і зборів.
На підставі вищевикладеного, вважається необхідним спільними зусиллями розробити проект комунального підприємства «Дарницька автостанція» і створення єдиного Київського автотранспортного комунального підприємства, яке здійснює перевезення пасажирів на приміських маршрутах. А також негайно привести пасажирські автоперевезення у сувору відповідність до вимог чинного законодавства України. Звертається увага на те, що ні в одному місті України такого системного порушення ніколи не існувало - контроль за роботою автотранспорту здійснюють органи державної влади та місцевого самоврядування за підтримки правоохоронних органів, а також постійно діючих громадських комісій».

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.