Міжнародний турнір з футболу «Кубок Дружби – 2016» | Дарниця.org

Міжнародний турнір з футболу «Кубок Дружби – 2016»

Незважаючи на те, що трибуни не були заповнені - урочисте закриття ІІ-го Міжнародного турніру з футболу «Кубок Дружби – 2016 » пройшло на високому рівні, святково та піднесено.

Мета турніру: пропаганда здорового способу життя серед іноземних студентів, залучення найбільшої кількості учасників до змагань, пропаганда футболу як одного із засобів фізичного виховання, підвищення рівня майстерності гравців, зміцнення дружніх зв'язків між ровесниками з різних країн та визначення переможців та кращих гравців.

Команди країни-учасники: Україна, Нігерія, Індія, Грузія, Азербайджан, Єгипет, Алжир, Марокко, Туркменістан, Узбекистан, Таджикистан, Турція, Камерун, Ірак, ДР Конго, Іран. 

Відкривали захід заступник міністра освіти і науки України – керівник апарату – Роман Греба, радник міністра молоді та спорту України – Бульба Володимир, яки зачитав привітання від міністра Ігора Жданова, начальник управління молоді та спорту КМДА – Олексій Трофімов, яки передав поздоровлення та побажання найкращих спортивних досягнень від мера м. Києва – Віталія Кличко. 
Виступив з привітанням молодіжних команд і Дмитро Булаєв - президент Всеукраїнського студентського союзу «Студент за кордоном», що висловив щиру вдячність всім хто допомагав в організації цього надзвичайно важливого заходу у розвитку взаєморозуміння молоді всього світу. Він підкреслив, що також дуже важливим є пропаганду спорту, особливо футболу, який об’єднує всіх уболівальників Світу. 
Матч між командами Марокко та України був дуже цікавим та напруженим. 

Дві не професійні команди вразили глядачів яскравою, технічною грою. Можна відмітити, що у другому таймі темп гри та бажання перемоги підвищилися. Зіграна команда Марокко в першому таймі забила дуже красивий гол у ворота України, але в кінці тайму Україна зрівняла рахунок. Другий тайм привів до перемоги команду України. З рахунком 2:1 перемогла команда України. 

Після закінчення матчу відбулася нагорода в центрі поля переможців та всіх учасників турніру. Вручав «КУБОК ДРУЖБИ» віце-президент Федерації футболу України Вадим Костюченко разом з представником спонсора турніру Українська мережа магазинів АТБ. 

Після вручення, поздоровлень та радісних обійм, відбувся концерт зірок української естради Влади Яковлевої, XLDELUX, Нави Ивана, Групи «Не люди», Андрія Киша. Молодь залишала стадіон в піднесеному настрої з чудовими враженнями.

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.