«Відкритість» ПАТ «Київенерго» просто вражає! | Дарниця.org

«Відкритість» ПАТ «Київенерго» просто вражає!

Зовсім недавно, у зв’язку з підготовкою до проведення заходів по енергозбереженню та енергоефективності КМДА до 2020 року, Громадська рада при  Дарницькій райдержадміністрації звернулась до ПАТ «Київенерго» з проханням надати інформацію щодо планусхеми тепломереж між деякими об’єктами соціальної сфери Дарницького району, розрахунки потужностей мереж та обладнання, що забезпечує постачання теплоносіїв та технічні характеристики обладнання.

Мене, як голову комітету з питань ЖКГ, енергозбереження та екології Громадської ради  при Дарницькій РДА, в першу чергу цікавило, які заходи впровадженні монополістом на території Дарницького району, що зроблено для того, щоб зменшити споживання теплоносіїв у бюджетній сфері.

 Для того ми й зробили запит, щоб можна було прослідкувати, де знаходяться теплові мережі, в якому вони стані, чи не росте взимку в тих місцях зелена травичка, чи не тане сніг на асфальті при температурі -10.

Внаслідок нашого запиту, ми отримали листа від ПАТ «Київенерго». Фактично відписку, в якій вказано, що ПАТ «Київенерго» є розпорядником публічної інформації тільки стосовно інформації щодо умов постачання товарів, послуг та цін на них. 

Що це означає? А те, що Ви ніколи не зможете дізнатись які втрати теплоносіїв від виробника до вашої оселі. Ви не зможете дізнатись, яка температура теплоносіїв у мережі. Врешті-решт, Ви не можете проконтролювати якість надання послуги виробником!

Звернення Громадської Ради  при Дарницькій РДА - перший крок на шляху повної відкритості , публічності та діалогу між ПАТ «Київенерго» та простим споживачем. На жаль, нам не вперше отримувати відписки від ПАТ «Київенерго» з різних питань. Вважаю за доцільне відмітити, що така позиція монополіста не приведе до конструктивних відносин і стає на шляху до змін в сфері ЖКП . 

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.