Шоколад проти «90-60-90» | Дарниця.org

Шоколад проти «90-60-90»

Зовсім з недавніх пір я відношу себе до гендерно налаштованих жінок. А як інакше? Беручи до уваги те, що жінок в Україні 52%,  а стереотипи нав'язують лише три ролі: «мама», «господиня», «сексі». Але цей блог зовсім про інше.

Завжди мріяла про підтягнуте тіло, стрункі ноги, плоский живіт і т.д.  Особливо ця мрія прокидалася після «зимової сплячки».

Саме тому, коли в черговий раз захотілось покращити свою фізичну форму та почати займатися спортом (зазвичай ці наміри зникають так швидко, як і з'являються, я, як і більшість людей, заглянула в Google. Адже так хочеться, щоб при мінімальнихзатратах, бути «всі баби як баби, ну а я «багіня».

Пропозиція познайомитись з простими вправами, які покращать моє тіло за 4 тижні — було саме те, що я шукала. Тим паче не потрібно витрачати гроші на спортзал та спеціальне обладнання. Все що потрібно - сила волі.

Отже, присідання протягом 30 днів.

Схема присідання на 30 днів

Вправа «Планка»

Звичайно, попереджували, що складно, але я була налаштована на головне — результат. Тому, чітко за графіком почала йди до мети.

Легкі шляхи — це не про мене, тому знову скориставшись Google, знайшла курс омолодження. Все що треба - відмовитись від кави, чаю, кока-коли, алкоголю на 30 днів і ніяких інших зусиль! Ну це ж просто мрія! В здоровому тілі - здоровий дух!

Скажу відверто, в якусь мить відчула, що цього навантаження замало. Тому коли в стрічці новин моєї подруги побачила «Експрес тренування», відразу долучила його до мого щоденного комплексу.

Тридцять днів пролетіли непомітно. Почуваючи себе підтягнутою,  вирішила стати на ваги. Ги.... Вийшла в нуль. А що, теж не погано!  І це стало стимулом не зупинятися!

Ну що ж, окрім відчуття підтягнутості, хочеться ще стрункості (і це не комплекси). Але беручи до уваги те, що 30 днів присідання вже були завершені, почався пошук чогось такого ж ефективного та не затратного в часі.

Усвідомлюю, що я гарний екземпляр для PR і можу стати жертвою реклами, все ж почувши в передачі «Все буде добре» вислів Аніти Луценко:“Хочете швидко без спеціальних дієт повернути собі гарну фізичну форму? Тобі візьміть в руки скакалку!” Не замислюючись приступила до нових тренувань. Тим паче обіцяли мінус 8 кг за два тижні. 

Тепер щовечора ми з моєю донечкою ходимо... стрибати! Виявляється, це захоплює. Щодо результату, впевнена — він буде, а який, наразі вже не цікаво. На кінець, зазначу. Яким би великим не було моє бажання схуднути, виконуючи фізичні вправи, відмовити собі в задоволенні скуштувати шоколад чи тістечко, я не можу. Адже як не погодитись з тим, що гарно виглядає той, хто одягнутий в щастя! Саме тому, не залежно від віку, статі, ваги - бажаю всім перебувати в стані безмежного задоволення. Все інше - дрібниці!

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.