Занадто дорога безкоштовна медицина | Дарниця.org

Занадто дорога безкоштовна медицина

Так сталося, що за останній тиждень я двічі була у лікарні з різних причин. І обидва випадки відвідування «храму Гіппократа» закінчувалися для мене не найкращим чином. Ні, із моїм здоров’ям та самопочуттям все відносно добре, а ось моральний стан залишав бажати кращого. Чому так? Мене дуже засмутило відношення лікарів до пацієнтів та відверто здирницькі підходи.

Законом передбачено, що медицина в Україні є безкоштовним благом, яке доступно кожному. І що звернувшись до державної лікарні, ми отримаємо допомогу, або ж впевнимося, що з нами все добре і даремно ми взагалі хвилювалися. Проте насправді все не так. Насправді при найбанальнішому походу до травмпункту, виявляється, що нам потрібно викласти п’ятдесят гривень за рентгенівський знімок та деяку суму за бахіли. І тут, до речі, виникає питання: і як же люди справляються, коли їх у буквальному сенсі приносять на руках, бо вони неспроможні поворушитися без пекучого болю, що затьмарює свідомість?..

Як не прикро, але роль лікарів у такому беззаконні є другорядною. Чому так? Розберемося. Я особисто знаю деяких медичних працівників різних сфер. Усі вони заробляють не дуже багато та вимушені мати ще одне джерело заробітку. А ще усі вони часто купляють за власні кошти ті прилади та різні настоянки, які їм має надавати держава. В результаті вони не можуть щиро та безкорисливо допомогти людям одужати. Як можна думати про когось ще, коли у тебе може завтра не стати грошей, аби нагодувати сім’ю? Аж ніяк. Усі ми люди, усім нам хочеться поїсти, помитися, купити новий халат, випрасувати його аби виглядати доглянуто та охайно. Проте як це зробити, коли усе в тебе залишається на роботі: гроші, сили, бажання жити… Ніяк, знову ж таки, ніяк.

Схоже до проблематики блогу: 

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.