Діти з інвалідністю відвідали презентацію книги письменниці Лариси Ніцой | Дарниця.org

Діти з інвалідністю відвідали презентацію книги письменниці Лариси Ніцой

ВБО “ВО “Крила” запросила вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Дарницького району міста Києва, якими організація опікується близько чотирьох років, на презентацію книги свого друга та партнера-сучасної письменниці Лариси Ніцой “Дві бабуськи в незвичайній школі або скарб у візку”. Мистецько-літературний захід відбувся у Києві у Мистецькому арсеналі і був приурочений до Всесвітнього дня письменника.

Це була презентація незвичайної книги. Книги із глибиною змісту, де вперше в українській літературі порушилось вкрай важливе соціальне питання — питання  життя людини із інвалідністю. 

У своїй книзі письменниця  вперше головним героєм твору зробила дитину в інвалідному візку.  Українські діти з інвалідністю нарешті отримали літературного героя, схожого на них, оптимізм та жагу до життя якого хочеться  брати за приклад.

Спеціально на цю подію з Великої Британії прилетіла всесвітньо відома британська ілюстраторка Еліна Елліс, яка оформляла українську  книжку про підлітка-візочника. У Великій Британії аналогічний твір англійського письменника набув величезного розголосу.

«Допомагати дітям з інвалідністю, сприяти їхній соціалізації потрібно гуртом: книгами, фільмами, телепередачами, культурними заходами» – стверджує українська письменниця.

“Ми дякуємо Ларисі за запрошення. Ця зустріч із авторками була цікавою,  діти отримали багато подарунків. 

Безсумнівно, їх захопив сюжет книги, який в наших ідеях у майбутньому буде покладено у сюжет мюзиклу, в якому гратимуть наші підопічні. Ми йдемо до рівності у відношенні, і з такими друзями нам це вдається”.

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.