ВБО «ВО «Крила» запросила київських і житомирських дітей з інвалідністю в зоопарк «XII місяців» | Дарниця.org

ВБО «ВО «Крила» запросила київських і житомирських дітей з інвалідністю в зоопарк «XII місяців»

26 березня ВБО «ВО «Крила» запросила дітей і молодь з інвалідністю в зоопарк «ХІІ місяців».

Зоопарк відвідали 50 дітей, вихованці Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Дарницького району міста Києва та Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Житомирської міської ради.

Захід був організований з метою обміну досвідом роботи та напрацювань в роботі з дітьми з інвалідністю між двома Центрами. Ініціатором такої зустрічі став Комітет з питань діяльності у сфері гуманітарної політикиГромадської ради при Дарницькій РДА.

У зустрічі взяли участь Голова ВБО «ВО «Крила» Токар Я.С., голова Громадської ради при Дарницькій РДА Назаренко Б.С., голова Комітету з питань діяльності у сфері гуманітарної політикиВітомський Ю.Л., заступник начальника Управління соціального захисту населення Житомирської міської ради Ліпінська Л.І, керівники Центрів реабілітації Новик Л.Ф. і Козир В.В.

Спочатку делегація відвідала Центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Дарницького району міста Києва.

Директор Центру Людмила Новік провела екскурсію по Центру і розповіла про основні напрямки роботи та програмах реабілітації, що проводяться в установі, поділилася досвідом співпраці Центру і громадських організацій.

«Подібна зустріч – це приклад взаємної співпраці громадських організацій з державними соціальними центрами подібного типу, де дружні відносини і партнерство між ними стають основою для реалізації широкомасштабних проектів. Мені здається, що для регіонального центру це особливий приклад спілкування, адже, на жаль, в регіонах культура благодійності розвинена дуже слабо і підтримка таких центрів практично відсутня. Ну і звичайно, ми подарували радість від живого спілкування зі світом тварин тим, заради кого ми працюємо – нашим дітям. Вони були щасливі, і це радує», – зазначила голова ВБО «ВО «Крила» Ярослава Токар.

Після цього гості і вихованці обох Центрів соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями відвідали зоопарк.

Безкоштовні квитки в зоопарк «XII місяців» надала компанія «СітіЛіфт».

На території площею 16 гектарів проживає понад 100 тварин – хижаки, парнокопитні і непарнокопиті, примати, гризуни, совоподібні та багато інших.

Діти із захопленням вивчали тварин і гуляли територією зоопарку.

В рамках заходу ВБО «ВО «Крила» та ГО «Свєточ» організували для дітей пікнік.

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.