Енергоефективність та термомодернізація будівель | Дарниця.org

Енергоефективність та термомодернізація будівель

02 березня в актовій залі Дарницької райдержадміністрації, за сприяння районного очільника Геннадія Сінцова проведено перший семінар - програма «Енергоефективна модернізація будівель» на тему «Комплексна модернізація будівлі – можливість для додаткового заробітку».

В семінарі прийняли участь голови ОСББ, ОСН, ЖБК.члени Громадської ради при Дарницькій РДА та інші.

Серед доповідачів: заступник директора з міжнародних проектів та проектів з енергоефективності «RehauUkraine- віконні системи»ОлексійБіленко - який розповів про енергоефективну заміну вікон та дверей. Директор з продажу та маркетингу компанії DanfossАндрійБерестян, який ознайомив присутніх із енергоефективністю інженерних систем в гармонізованих до євростандартів українських норм і стандартів. В свою чергу, регіональний менеджер Henkel Баутехнік (Україна) Сергій Мельниченко,виступив зтемою«Теплова модернізація огороджувальних конструкцій: стан, шляхи вирішення проблем».

Окрема подяка секретарю комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Верховної Ради України Віталію Сташуку – за активну участь у розробці в 2014-2015рр.. проектів Законів України «Про енергоефективність будівель» та «Про житлово-комунальні послуги», а також за надання всієї необхідної інформації, завдяки якій ми наразі маємо визначені правові, економічні та організаційні шляхи забезпечення енергоефективних заходів в будівлях.

Комітетом з питань ЖКГ, екології та енергозбереження Громадської ради при Дарницькій РДА заплановано проведення ще 5-6 семінарів з енергозбереження та енергоефективності до кінця року для працівників бюджетної та житлово-комунальної сфери.

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.