Україні потрібна програма створення робочих місць! | Дарниця.org

Україні потрібна програма створення робочих місць!

Ситуація, що склалася до 2015 року говорить про падіння економіки України до небувалих розмірів і що самостійно ні за яких обставин нам не вибратися. Самостійно - це означає без допомоги з боку. Стороною допомоги в цій частині може стати держава.

Прихильники повної дерегуляції і противники патерналізму з боку держави не можуть зрозуміти що падіння економіки відбулося до такого рівня,що просто превентивними заходами це не виправити.

Український бізнес не хоче йти складним шляхом. В Україні вже багато років працюють компанії з усього світу мережевого маркетингу з багаторівневою системою компенсації, такі як «Оріфлейм», «Амвей», «Ів роше», «Ейвон», «Гербалайф» і ін. В яких зайняті десятки тисяч українців, але український аналог ще не побудований.

Відповідь лежить на поверхні - нам потрібна державна програма створення робочих місць. Замість того щоб створювати робочі місця для переселенців, ми друкуємо гроші і плодимо інфляцію та безробіття.

Замість створення робочих місць для молоді ми плодимо нові ВНЗ. Потрібно переглянути програму освіти. Замість 500 з гаком ВНЗ потрібно створювати нові ПТУ де вчити новим актуальним професіям. У нас сотні тисяч економістів, фінансистів та інших професій які не знають нічого і їх треба заново перенавчати.

Замість різних уявних програм підтримки МСБ або програм допомоги переселенцям потрібна програма "Перше робоче місце", програма "Приватний підприємець". Українці не повинні боятися ставати приватними підприємцями. Замість того, щоб давати їм гроші - потрібно давати можливість заробляти гроші!

Потрібно починати з самого простого.

Ми повинні припинити завозити в Україну одяг а починати завозити тканини. Потрібно в Україну завозити не профіль ПВХ та скло - а створювати виробництва крихти ПВХ і скла. У нас є величезна кількість спортивних клубів і збірних, але ми не створили за 23 роки свого бренду спортивного одягу.

 Ми повинні навчитися працювати по-новому, ми повинні навчитися жити по-новому!

Ми повинні стати нацією, яка вміє працювати, яка заробляє гроші а не проїдає їх.

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.