Громадська рада при Дарницькій РДА викрила „проросійську” радіостанцію! | Дарниця.org

Громадська рада при Дарницькій РДА викрила „проросійську” радіостанцію!

«Радіо П’ятниця» ігнорувало українські твори, натомість – популяризуючи російських авторів та виконавців!

Громадська рада при Дарницькій райдержадміністрації ініціювала звернення на Віце-прем'єр-міністра – Міністра  культури України В’ячелава Кириленка, з приводу радіостанції «Радіо П’ятниця» (яка виходить на частоті 101,1 FM). Висловивши підозру, що зазначена радіостанція грубо порушує статтю 28 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» (в частині, що стосується квот розподілу трансляції в ефірі українських авторів та виконавців). Зауважуючи, що радіо активно популяризує, так звану, російську культуру.

У підсумку, звернувшись із проханням дати доручення відповідним службам щодо перевірки радіостанції «Радіо П’ятниця».

Деякий час потому, надійшов лист від Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення. В якому вказувалося, що за даними останнього моніторингу «Радіо П’ятниця» (від 23.11.2015р.) зафіксовано порушення частини 4 статті 28 Закону України «Про телебачення і радіомовлення»! У підсумку, Національна рада призначатиме позапланову перевірку діяльності «Радіо П’ятниця».

Насамкінець, надавши для ознайомлення музичний контент «Радіо П’ятниця» - який виходив в ефір безпосередньо в день перевірки.

Comments

Как поднятая автором тема влияет на ежедневный быт дарничан? Или данную радиостанцию слушают в снегоуборочных машинах и песни в ротации мешает дворникам убирать улицы?

Можете провести соц опрос или обратится з інформаційним запитом до відповідних служб!

Дура! Не нравится "Пятница" - слушай "Шансон", пропогандирующий уголовную романтику. Претензий не возникает? Заказ не поступил? Вовторых, не нравится эта станция и какие-то другие - слушай те, что нравятся, заставлять можешь своих несовершеннолетних детей! А пока научи их хотя бы не гадить в лифтах и не пачкать подъезды! Ты! БЫдло-Шваль Сыховская в Киев понаехавшая!
А "громадськомУ сброду" рекомендовал бы не стукачеством заниматься а-ля Сталинский режим и пальцем в одном месте колупаться, а заняться прямыми насущными проблемами Дарницы и Дарниччан! А то просто цирк какой-то! Всяких таких вот "громадян" надо собрать на одном стадионе и вывезти в один дурдом, а кого и по тюрьмам, чтобы не отравляли жизнь народу Украины своим тупорылым свидомизмом на грани психоза и фашизма.

Дивує лише те, чому громадська рада звернула увагу лише на одну радіостанцію і чому її не цікавить телевізійні канали, що транслюються у Дарниці таки як "Гала" чи "Союз". І до речі, чи не викликає питань інформативність сайту Дарницької РДА? Чому там перідично то зникає інформація про призначення та результати проведення громадськіх слуханнь, то ховаються об`яви про проведення громадського обговорення питань,що пов`язані із забудовами району, і практично повністю відсутня інформація про діяльність громадської ради.

редакция:

Факты, в студию! Наша трибуна открыта для всех!

Які саме факти Вас цікавлять?

У кого автор на подсосе? Это ж сколько времени надо потратить на изобличающие факты

Автор - тупой свидомый дегенерат, очевидно - бывший ответственный коммунистический работник, в старых добрых традициях занимающийся примитивной клеветой и заказным стукачеством с указанием : кому кого и как слушать, каких артистов разрешать/не разрешать и т.д. без его ж , тупицы, мнения миллионы более образованных и самостоятельных людей не разберутся наверное.... Показательно, что вот эта вот возня в навозе ну аж ни как не влияет с пользой ни на один из аспектов жизни Дарницкого района. Но просто пустозвонам куда проще изображать бурную деятельность, от безделия и бесталанности своей слушая днями напролет радио "Пятница", чем ,к примеру заниматься проблемами с озерами Жандарка, Лебединое, Малый Небреж, парковками на Урловской, грязью и мусорником на Осокорках и Позняках, безобразной работой наземного транспорта и транспортным беспределом и бардаком на Харьковской... ЭТо, вопервых, сложно, а вовторых, как и всегда у свидоморылых - сцыкотно. Туда он носа не сунут. А вот писать докладные записки с рассказами и ценными указаниями вплоть до того, как ,кому и в какой позе делать детей - это у таких быдло-деятелей всегда наизготове. Благо даёт о себе знать и старая коммунистическая тоталитарная выправка и привычки. Вот детей и внуков хотя бы, между тем, научить аккуратно пользоваться лифтами и подъездами - здесь у таких деятелей тоже ни рук ни ума уже нет....

Проблема стосується усіх українських електронних ЗМІ без винятку. Навіть ті, які вам здаються українськими, насправді формують віртуальну ФСБшну реальність або ж за власною ініціативою, як корисні ідіоти, або ж за завданням окупантів. Єдиний варіант у цьому випадку - підтримувати тих, хто працює для місцевого населення. От я створюю україномовне інформаційне віртуальне радіо і у разі, як мене підтримає хоча б район, де я живу - уже буде щось, що можна буде запропонувати слухачеві замість радіо Пятниця. Заходьте, слухайте, читайте, перепощуйте. Це найменше, що ви можете зробити. На жаль, окупаційні радіостанції типу радіо пятниця є кому у Києві слухати. У 1941 році у Києві теж було кому говорити німецькою, точно так як зараз ж кому говорити російською. Ми в окупації. Треба з цього виходити і рухатись вперед, поширюючи позитивне і ігноруючи негативне Детальніше за лінком http://ivakhniuk.com/2016/01/26/problemu-ukrayinofobiyi-u-shkoli-78-u-mi...

Сдохни, тупость! И марш в свой схрон! Тебя, быдло, киевляне в свой родной город не приглашали. Свои фашистские порядки наводи у себя в своём сыховском районе, шваль понаехавшая! А что и кому слушать не тебе, косомордому выблядку решать!

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.