ГО «Рада батьків міста Києва»: Батьки повинні мати можливість відстоювати свої права у всіх навчальних закладах | Дарниця.org

ГО «Рада батьків міста Києва»: Батьки повинні мати можливість відстоювати свої права у всіх навчальних закладах

-  Юрію Леонідовичу, розкажіть,будьласка,що Вас спонукало до вивчення проблем у сфері освіти?

Юрій Вітомський:Відверто кажучи – саме життя. Я батько двох дітей, і виховуючи доньку та сина,зіткнувсяз низкою різноманітних  проблем спочатку вдошкільному навчальному закладі, а згодом – ушколі. Як людина військова, я звик до порядку та дотримання норм закону. Але на ділі відбувалося зовсім інше. І я міг це побачити і відчути, оскільки маю такий характер, що не залишаюся осторонь, а постійно знаходжуся у вирі подій. Так і в навчальних закладах. Ось при вирішенні проблемних питань я й побачив, що права і обов’язки батьків не визначені та не затверджені на законодавчому рівні.Тому це питання потребує законодавчого врегулювання.

-  Перед тим, як розробляти законодавчі пропозиції про реформування у сфері освіти, Ви радилися з батьками? Чи проводили громадські обговорення необхідності реформування системи батьківського самоврядування у закладах освіти?

Юрій Вітомський: Так, звичайно! Громадські обговорення щодо необхідності реформування системи батьківського самоврядування проводилися серед батьків дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів за ініціативи батьківської громади міста Києва та благодійної організації «Фонд підтримки муніципальних ініціатив». Вони, до речі, пройшли під головуванням наразі чинного народного депутата України Віталія Сташука. Всього було охоплено близько 30-ти навчальних закладах Дарницького району, а в обговореннях взяли участь приблизно 3000 батьків.

- Тобто пропозиції до проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо реформування у дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах і наближення її до європейських стандартів» – це результат спільної роботи дарничан?

Юрій Вітомський:Більше того – результати обговорень у всіх школах Дарницького району під егідою БО «Фонд підтримки муніципальних ініціатив» було підсумовано та надано для подальших обговорень і доопрацювань до батьківських громад всіх інших районів Києва. Таким чином, до роботи над пропозиціями щодо реформування системи самоврядування у навчальних закладах і наближення її до європейських стандартів була залучена батьківська громадськість столиці, громадські діячі, науковці у сфері освіти, освітяни, засоби масової інформації і взагалі багато небайдужих громадян. 

- Які принципові зміни пропонуються до проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо реформування у дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах і наближення її до європейських стандартів»?

Юрій Вітомський:Основна фундаментальна зміна полягає в чіткому визначені і затверджені на законодавчому рівні прав та обов'язків батьків. Це безперечно дасть змогу реалізовувати всі батьківські ініціативи в рамках правового поля.

Порівняльна таблиця

Comments

Одно сплошное враньё. "результати обговорень у всіх школах Дарницького району під егідою БО «Фонд підтримки муніципальних ініціатив» було підсумовано та надано для подальших обговорень і доопрацювань до батьківських громад всіх інших районів Києва" зайдите на сайт этой организации и убедитесь, что там никакой информации по этому вопросу, а заодно посмотрите в каком комитете ВС работает пан Сташук и не просто работает, а, как секретарь комитета вместе с его руководителем, занимается постоянными фальсификациями. Где ссылка господа журналисты на ресурс, где можно ознакомиться с документом в котором содержатся так называемые "пропозиції до проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо реформування у дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах і наближення її до європейських стандартів»".

Как вообще человека с такой биографией (член партии регионов, служба в СБУ )можно допускать к школам, детям?

Смотрите внимательно. В конце статьи ссылка "Порівняльна таблиця". Там и находится

Освіта зацікавила пана Вітомського як можливість заробляти немалі гроші. Спочатку чарез громадську організацію, а фактично пилосос батьківських поборів школи пан Бірюка, а зараз через корупційну схему примусового встановлення систем охорони Управління освіти пані Списовської

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.