Крали! Крадемо! І будемо красти! | Дарниця.org

Крали! Крадемо! І будемо красти!

Може, справді, це в нас "у натурі заложено"?

"Як крали, так і будуть красти", – впевнено відрубує Мишко. Це він краєм вуха зачепив розмову на радіо – гомонять про необхідність встановити достойну зарплату державним мужам. Тоді не братимуть хабарі.

Нині п’ятниця, трудяга Мишко відпрацював п’ятиденку у Києві, де він тонами вантажив шини для фур, а на вихідні їде "на другу зміну" до батьків – гектари городу, ціла ферма худоби.

"Ви понімаєте, це у нас у натурі так заложено – красти. Ну, дадуть мені 10 тисяч зарплати, а я буду знать, що можу вкрасти ще три, хіба не вкраду?!" – роз’яснює мені особливості менталітету простий український хлопець. "Ну, 13 тисяч більше ніж 10, що не так, скажете? А хто ж від лишнього відмовиться?"

На цих словах Мишко лізе до торби і дістає з неї розкішні робочі рукавички: "Ось, держіть. Подарок. Сьогодні зміг аж три пари свиснуть".

Три пари таких рукавичок коштують гривень 50-60. При зарплаті у три тисячі, Мишко зміг украсти ще на півсотні. І вкрав. Я від подарунка не відмовилася. Може, справді, це в нас "у натурі заложено"?

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.