Новітні системи безпеки встановлено вже у 16 навчальних закладах Дарницького району | Дарниця.org

Новітні системи безпеки встановлено вже у 16 навчальних закладах Дарницького району

Юрій Вітомський закликає громадськість долучитися до підвищення безпеки дітей у школах 

- Юрію Леонідовичу, розкажіть будь-ласка про громадський проект „Безпека та інновації навчальним закладам”.

Юрій Вітомський:Громадська організація „Безпека та інновації навчальним закладам”, яку я очолюю (?) створена з метою розвитку інформаційно-комунікаційних технологій та підвищення рівня безпеки у загальноосвітніх навчальних закладах. Цього ми досягаємо шляхом встановлення програмно-апаратних комплексів та систем, які відповідають сучасним вимогам забезпечення навчально-виховного процесу, вимогам громади з числа батьків учнів і їх самих.

Головний партнер і виконавець проекту „Безпека та інновації навчальним закладам” – компанія „Смарсі”, яка спеціалізується саме на встановленні реєстраційно-аналітичних комплексів безпеки та автоматизації навчального процесу в закладах освіти.

Проект передбачає встановлення в навчальних закладах систем безпеки та контролю відвідування на основі електронних оптичних реєстраційно-пропускних систем. У поєднанні з іншим обладнанням та програмним забезпеченням вони створюють єдиний комплекс безпеки та автоматизації обліку відвідування, що відповідає найсучаснішим вимогам світового рівня.

Обладнання реєстраційно-аналітичних програмно-апаратних комплексів безпеки, які компанія „Смарсі” встановлює в навчальних закладах, – є безпечним для дітей і отримало визнання та високу оцінку всіх контролюючих державних органів України.

- Чи є нагальна необхідність введення новітніх систем безпеки в навчальні заклади?

Юрій Вітомський:У наш час питання безпеки актуальне як ніколи, а особливо – безпеки дітей, які більшість часу проводять саме у школах. Якщо раніше вирішенням цього питання займалася в основному адміністрація закладу, яка безпосередньо несе відповідальність за життя і здоров’я дітей під час навчального процесу, то сьогодні ініціаторами встановлення систем безпеки в школах все частіше виступають батьківські комітети.

Останнім часом, Міністерство освіти і науки України спільно з правоохоронними органами рекомендують навчальним закладам шукати шляхи вирішення питання безпеки учнів в контексті посилення контролю і організації пропускного режиму в рамках загальної концепції протидії тероризму. На жаль, більшості шкіл виконати ці рекомендації при відсутності фінансування вкрай проблатично.

Ред.:Що являє собою новітня система безпеки і як вона працює?

Юрій Вітомський:Реєстраційно-аналітичні системи безпеки і автоматизації навчального процесу „Смарсі” призвані вирішувати весь комплекс повсякденних задач забезпечення навчального процесу. У першу чергу – безпеку учнів і працівників.

На вході в навчальний заклад встановлюється сучасне оптичне реєстраційне обладнання, яке в автоматичному режимі визначає спроби проникнення сторонніх осіб, сигналізуючи звуковою і світловою індикацією. Учні та працівники під час проходу через систему використовують персональні електронні пластикові безконтактні картки.

Необхідно звернути увагу на те, що система безпеки не заміняє собою фізичної охорони, а слугує для неї могутнім інструментом контролю і ефективної роботи, мінімізуючи вплив людського фактору.

Адміністрація навчального закладу в будь-який час має інформацію про кількість присутніх і відсутніх учнів і працівників школи в кожному класі, бачить списки тих, хто запізнився, формує звіти про відвідування, навчальний і робочий час, тощо.

Додаткове програмне обладнання встановлювати не потрібно, доступ до інформації надається за допомогою стандартних інтернет-браузерів з будь-якого комп’ютера, а кількість спеціальних робочих місць, які використовуються для роботи з системою – необмежена.

При цьому захист інформації знаходиться на найвищому рівні, адже використовується система 2-х факторної аутентифікації (динамічний пароль по принципу доступу до банківських систем), а канали передачі інформації кодуються по стандартизованому протоколу SSL.

Крім того, батьки мають унікальну можливість отримати миттєві смс-повідомлення із зазначенням часу, як тільки їх дитина перетинає поріг школи, а також переглядати інформацію про відвідування школи через інтернет.

 

Ред.:Скільки вже встановлено та функціонує реєстраційно-аналітичних комплексів безпеки і де саме?

Юрій Вітомський:За час діяльності громадської організації ми спільно з компанією «Смарсі» встановили такі комплекси в більш ніж 75-ти загальноосвітніх установах Києва, Вінниці, Одеси, Дніпропетровська, Миколаєва, Херсона, Тернополя, Новоград-Волинського і Коростеня Житомирської обл., Кам’янець-Подільському Хмельницької обл.

 

Ред.:А чи є вищезгадані системи безпеки в навчальних закладах Дарницького району?

Юрій Вітомський:Так, звичайно. Реєстраційно-аналітичні системи безпеки і автоматизації навчального процесу „Смарсі” встановлені в 16-ти навчальних закладах Дарницького району, зокрема:

1.   Гімназія №315

2.   Гімназія №323

3.   Гімназія „Діалог”

4.   Гімназія №237

5.   „Скандинавська гімназія”

6.   Гімназія „Київська Русь”

7.   „Слов’янська гімназія”

8.   Ліцей „Наукова Зміна”

9.   СЗШ №305

10. СЗШ №111

11. СЗШ №255

12. СЗШ №316

13. СЗШ №329

14. СЗШ „Логос”

15. СЗШ №296

16. СЗШ №314

Хочу зауважити, що сьогодні фінансування системи освіти обмежене та не дозволяє встновлювати сучасні системи безпеки в школах за бюджетні кошти. Вирішення всього комплексу матеріальних проблем життєдіяльності школи, розвитку її технічної бази здійснюється за рахунок фінансування з боку батьків. Розуміючи цю непросту ситуацію, наша громадська організація співпрацює з благодійними фондами, меценатами, спонсорами та інвесторами, яким небайдуже питання безпеки дітей.

Ті меценати і спонсори, які розуміють необхідність створення безпечних умов перебування в навчальному закладі дітей, твердо впевнені в необхідності впровадження в них інноваційних сучасних технологій і виступають інвесторами нашого проекту.

Якщо Вам небайдуже питання безпеки дітей – будь-ласка, звертайтесь до громадської організації „Безпека та інновації навчальним закладам”. Ми завжди відкриті для співпраці і будь-яких ініціатив!

Бажаю всім мира і добра!

Comments

Гость:

А как быть родителям которых директора по указанию районо заставляють оплачивать ваши услуги и как может общественная организация которая давно стала вашим с бирюком облаком по сбору бабок этим заниматьсч

Как быть? Не бросаться словами, а делать! Вы в органах обращались или привыкли какашки с дивана бросать?!!!

Ваша горе организация превратила 315школу в одну из самых коррумпированных а теперь при поддержке синцова дерибаните и обдираете родителей всего района

Очередная ложь в комментариях ищите виноватых в себе, а то не занимаетесь детьми, они вылетают с процесса, вот и ищете своим грязным ртом крайних!
Простите за эмоциональность, противно читать когда наговаривают на людей которые помогают школе!

О какой безопасности идет речь, посмотрите на фото: перегорожены ВХОД _ ВЫХОД из здания, в случае опасности проход будет затруднен. Администрация школы, включите мозги. В Одессе этим занимались при Гурвице с подачи директора гимназии 7 , сын которой имеет непосредственное отношение к СМАРСИ. Тогда всей родительской общественностью отстояли городские школы, кстати, многим до сих пор не вернули деньги.

Роман Кунцевич:

Женщина, вы даже названия компании не смогли правильно скопировать, идите лесом в свою Одессу, мы в Киеве заботимся о безопасности наших детей.
P.s спасибо родителям которые закинули линк на эти грязные комментарии к нам у FB группу, так бы и не отреагировал.

Ольга:

Мужчина , укажите на ошибку. И слепому видео на ваших фотках, как перегородкой закрыты проходы. Это категорически запрещено, вы подумайте о детях. Злоумышленник ваши шлагбаумы просто перешагнет. Вы не безопасность, вы опасность детям придумали ради денег. Одесса таки моя, у нас такие номера проходят редко, тут и остаюсь.

Прикро, що сьогодні батьківською громадою Дарниці керує і пропонує нам свої рецепти колишній співробітник КДБ СРСР і нинішній депутат Житомирської облради від партії регіонів, тримач "общака" 315 школи у вигляді примусовизх пожертв батьків( по 15 000 з кожного першокласника) Ю.Вітомський

Олег Іванович(д...:

Може цей "зрадник" ще і Крим Путіну здав? І атомну бомбу на Хіросиму кинув? Побійтеся Бога такий наклеп писати, ви троль і брехун!

Ні, він керує батьківською громадою всього Києва! Прикро те, що громада про це навіть не підозрює.

315 гимназия - это бренд района. Посмотрите какой там конкурс. Посмотрите где учатся выпускники. Система смарси работает не только на безопасность, но и на успеваемость (есть статистика). Ребенок теперь не сможет отлинять от уроков. И домашка всегда перед глазами. А те жлобы-родители, которые экономят на своих детях - ищите школу попроще.

Ольга:

ООО) и у нас соловьями пели о престиже и Бренде. Да легко ваше чадо прогуляет, друг карточкой проведет - и получите смс. Жлобы - это те, кто госшколы превращает в кормушку.

Спасибо ребятам, которые закинули ссылку на эти позорные и лживые комментарии к нам у Facebook группу, мы може публично и открыто(а не как эти крысы), выступить в поддержку Юрия Витомского, руководства школы и сказать прямо что мы выбираем так образом европейский путь, безопасности и контроля за нашим самим дорогими людьми, а не как эти жлобы совковые.
Спасибо! У меня все! Готов публично встречаться с этими крысам и защищать имя школы!

"Юрий Витомский агент ЦРУ и член фашисткой партии освобождения Тайваня!"
"Они с Бирюком продают марихуану в школьной столовой"
Как такого идиотизма никто не написал?
Удивлюсь после прочтения комментариев.

Гість:

Читайте інформацію на сайті Цвк про результати виборів до богунськоі райради міста Житомира де депутатом обрано члена партії регіонів ветерана КДБ вітомського

Удивительно как попер бизнес витомского при поддержке и откатах в дарнице и нет ли здесь коррупции и все ли родители особенно из бедных школ добровольно идут на это конечно же нет

Гість:

Читайте інформацію на сайті Цвк про результати виборів до богунськоі райради міста Житомира де депутатом обрано члена партії регіонів ветерана КДБ вітомського

Андрей:

На мой взгляд, система контроля доступа типа СМАРСИ это интересный и перспективный проект в честных и ответственных руках. НО КАК ОНА РЕАЛИЗОВАНА, КАК ЕЕ УСТАНАВЛИВАЮТ и КТО ЕЕ ОБСЛУЖИВАЕТ???
ТЕПЕРЬ МОЯ ИСТОРИЯ:
Наша школа еще в мае 2015 г. оплатила монтаж системы 6 000 грн., заказала у них карточки на сумму более 24000 грн. По договору, в течении 25 дней система должна быть установлена.
По состоянию на 24.11.2015 г. система ПОЛНОСТЬЮ НЕ ФУНКЦИОНИРУЕТ!!! Неоднократные обращения к Иренкову В. не дали ни чего, приезжают люди только для того чтобы забрать деньги для выпуска новых или утерянных карточек.
По безопасности системы тоже полный развод. Вначале, обещали что все данные учеников будут храниться на сервере, который устанавливается в школе. НО у нас было отключено напряжение 3 дня, а доступ до статистики ОСТАЛСЯ! Т.е. сервер с данными находиться на др. площадке. ВОПРОС: КТО и КАК обеспечивает сохранность и конфиденциальность персональных данных???
ВЫВОДЫ:
1. Сервис и обслуживание системы - их просто НЕТ;
2. Безопасность данных - это просто миф и лапша на уши родителей;
3. РАБОТАЙТЕ с ПОРЯДОЧНЫМИ и ОТВЕТСТВЕННЫМИ компаниями, НЕ СВЯЗЫВАЙТЕСЬ со СМАРСИ!!!

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.