Відбір кандидатур на заміщення вакантних посад керівників загальноосвітніх і дошкільних навчальних закладів | Дарниця.org

Відбір кандидатур на заміщення вакантних посад керівників загальноосвітніх і дошкільних навчальних закладів

Ексклюзивне інтервю для «Дарниця.org»

Ред.:Юрію Леонідовичу, розкажіть будь-ласка про конкурсний відбір кандидатів.

Вітомський Ю.Л.:Перша хвиля  відбору кандидатур на заміщення вакантних посад керівників 31-го навчального закладу тривала майже місяць і проходила з 2-го червня по 1 липня 2015р. Усього до участі в конкурсі було подано 54 заявки. За результатами проведення відбору - конкурсною комісією було рекомендовано 24 претенденти на посади.

Друга хвиля конкурсного відбору кандидатур проходила з 13-го по 27 серпня. Цього разу заявки на участь в конкурсі подали 38 претендентів на заміщення посад керівників 18 шкіл та дитсадків столиці.

Слід зауважити, що результати конкурсу носять рекомендаційний характер, оскільки його процедура не затверджена на законодавчому рівні. Безпосередньо призначення керівників навчальних закладів відбувається Департаментом освіти, науки, молоді та спорту за поданням голів районних державних адміністрацій.

Ред.:Хто може брати участь в конкурсі?

Вітомський Ю.Л.:Можуть взяти претенденти, які володіють наступними критеріями:

- вища педагогічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем „спеціаліст”, „магістр”;

- наявність менеджерської підготовки;

- стаж педагогічної роботи не менше 5-ти років;

- володіння іноземними мовами при відповідній спеціалізації навчального закладу.

Ред.:Які етапи відбору?

Вітомський Ю.Л.:Відкритий відбір кандидатів проходив у три етапи.На першому етапі претенденти проходили навчання-тренінги, психологічне електронне тестування базових навичок користувача ПК. На другому – претендентам надавалася можливість провести один день у тому закладі, де вони хочуть працювати. Їх головне завдання – самостійно визначитись як саме провести цей день у навчальному закладі. Наступного ж дня, претендент з’являється на збори колективу навчального закладу та доповідає останнім власне бачення розвитку даного закладу. На третьому етапі претенденти презентують комісії, представникам районних адміністрацій, педагогічним колективам, представникам самоврядних органів та громади міста Києва, органам управління освіти свій виступ з концепцією діяльності та розвитку навчального закладу.

Ред.:Яка процедура відбору та призначення керівника начального закладу?

Вітомський Ю.Л.:Рішення приймається колегіально більшістю голосів. Кожен член комісії має право висловити свою думку щодо того, чи іншого претендента. Рекомендації щодо відібраних кандидатур подається директору Департаменту освіти і науки, молоді та спорту, а також – головам районних в м. Києві державних адміністрацій для подальшого прийняття рішення про призначення.

Ред.:Яким, на Вашу думку, має бути сучасний директор школи?

Вітомський Ю.Л.:В сукупності із досвідом педагогічної роботи, потреби сьогодення обумовлюють необхідність наявності у керівника таких індивідуальних якостей, як: високий рівень менеджерської підготовки, організаторських та адміністративних здібностей, прагнення та здатність до саморозвитку і самовдосконалення.

Ред.:Що Ви можете побажати претендентам?

Вітомський Ю.Л.:Бути успішним керівником навчального закладу – це справжнє мистецтво. Бажаю всім кандидатам, незалежно від результату – мудрості, милосердя та людяності. А також - міцного здоров’я, невичерпної енергії, творчої наснаги та нових звершень у такій нелегкій праці!

Comments

Отец:

Пусть лучше расскажет как с бирюком деньги на фиктивной охране школ дерибанит

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.