Дарниця може пишатися… своїми ямами | Дарниця.org

Дарниця може пишатися… своїми ямами

Куди ведуть розбиті дороги?

Це не місячний пейзаж, не дикий берег річки і не майданчик під чергову забудову. Це, як ви вже здогадались, те, що зветься дорогою для автомобілів. Як їхати з Дарницького мосту вздовж залізниці у напрямку Привокзальної вулиці. А на ній – незрозумілого походження «берегова смуга». Рівний-рівний асфальт, а потім – раз і маєш собі – великі канави і ями. Зважаючи на кількість колій, не всім вдається вчасно пригальмувати і об’їхати непрохідну для звичайного авто смугу. Принаймні, коли я спеціально для фотосесії заїхала на цей «острівець небезпеки», біля мене відразу зупинився великий джип і запропонував допомогу.Думав, що загрузла. Його водій сказав, що подібне тут трапляється часто з маленькими машинами. 

Далі я заїжджати не ризикнула. Хоча відзначу, що за якихось 5 хвилин горе-фотосесії біля мене зупинилося аж 4 автомобілі, водії яких пропонували допомогу. Не було б цих дарницьких ям, я б і не дізналася, які ввічливі і турботливі чоловіки їздять київськими дорогами. 

Але якби ще трошки натиснула на газ, то й застрягла б. І не на якомусь там «сафарі», а посеред столиці європейської держави.

Розумні люди ці ями об’їжджали. І дивилися на мене, як на блондинку – чого її туди занесло?! 

Коли бачиш таку перспективу крізь лобове скло, хочеться плакати! 

Але ж подолав ями – і мчи собі! У світле майбутнє!

Тільки дивись - не втрап у наступну яму! Бо вона підступно чекає на твоєму шляху у це саме майбутнє. 

Тому, мабуть, і не знаємо, куди їдемо! Доводиться у якогось Сєні запитувати – на одній з найбільших ям хтось залишив для нього послання. Цікаво, чи він напише відповідь? Прикольно було б прочитати її прямо тут, на асфальті. 

Comments

Балансоутримувач зазначеної дороги ДТГО «Південно-західна залізниця» відмовляється вже більше року відновлювати дорожне покриття. Ділянка не освітлюється, окремі стовпи для ліхтарів нагадують пізанську вежу. З огляду на стан бордюрів на дорозі, будівництво досі не закінчено, хоча Азаров рух на цій ділянці урочисто відкрив. Цікаво, скільки заяв до прокуратури складено районною та міською владою владою за останній рік?

Проблема вже вирішена у стилі нашої влади. Ділянку нарешті огородили (принаймні ніхто фізично не постраждає), проте робіт, або хоча б матеріалів та техніки поряд немає. Ще декілька років будемо чекати ремонту.

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.