Продовжуємо робити добрі справи | Дарниця.org

Продовжуємо робити добрі справи

Напередодні 29-ої річниці аварії на Чорнобильській АЕС та до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії, у Дарницькому районі біля пам’ятника ліквідаторам та постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС - ВГО «Успішні люди» та ветерани-ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС вшанували пам’ять всіх загиблих та постраждалих. 

Зі сльозами на очах покладали квіти, згадували рідних та друзів. Ветерани дякували волонтерам Всеукраїнської громадської організації «Успішні люди» та голові організації Ронісу Олексію за продуктові набори, які вони отримали після вшанування пам’яті. Така підтримка вкрай необхідна цим сміливим та рішучим людям.

Привітали багатодітні родини Дарницького району з Великоднем та вручили останнім святкові харчові набори. Отримати привітання зібралось понад 50 багатодітних сімей. Прийшли батькиіз вже дорослими дітьми, а також з малечею у колясках і на руках.

Відвідали полігон артилеристів і підтримали їх продуктами харчування та засобами гігієни.

Завезли понад 10-ти тон чорнозема для озеленення прибудинкових територій за адресами:пр-т Бажана, 7д, вул. Декабристів, 5а та вул. Вербицького, 24.

В місто Артемівськ надіслали 50 прапорів на автотранспорт – для підняття патріотичного настрою

Надали лідеру Всеукраїнського жіночого руху «За вільну Україну» та, за сумісництвом – члену Волонтерської ради Дарницького району Раїсі Шматко допомогу, зокрема: одяг, продукти харчування, засоби особистої гігієни.

Comments

Молодчага! Так держать!

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.