Екологічна освіта Дарницьких школярів | Дарниця.org

Екологічна освіта Дарницьких школярів

26лютогов гімназії №315 (вул. Драгоманова 27а) здійсненапросвітницька робота на тему екологічної освіти. Протягом навчального дня, за допомогою матеріалів фотовиставки було проведено 7 уроків для дітей 4-10-х класів (загальна кількість присутніх школярів – 400 осіб). 

Також була проведена бесіда з педагогічним колективом. Кожному вчителю було вручено список фільмів, які розповідають про екологічні проблеми в Україні та світі, з пропозицією їх переглянути.

На жаль, змушений констатувати, що при всіх екологічних проблемах (5% території України зайнято під сміття (37млрд. тон)); і світових (забруднення світового океану, тощо) - учні столичних шкіл демонструють разючу непоінформованість і зміщення акцентів з суті порушених питань. 

Наприклад, майже 100% опитуваних дітей були в музеї води, але добре запам'ятали тільки великий унітаз і впевнені, що все те, що змивається в каналізацію йде прямо в Дніпро і океан. До того ж, у всіх школах, де були проведені уроки немає куточків природоохоронної діяльності. 

Наступний заклад в якому будуть проведені аналогічні еко-уроки – спеціалізована школа №113 (вул. Вакуленчука, 50а).

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.