Історія моєї спроби потрапити на доповідь генпрокурора України | Дарниця.org

Історія моєї спроби потрапити на доповідь генпрокурора України

Як влада відмежовується від громадськості?

10 грудня відбулося спільне засідання Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності та Комітету з питань запобігання і протидії корупції (в будівлі Комітетів Верховної ради України по вул. Грушевського, 18/2). Напередодні стало відомо, що Генеральний Прокурор України буде доповідати про досудове розслідування злочинів проти людяності, життя та здоров'я мирних громадян під час проведення ними мирних акцій протесту в період з 30 листопада 2013р. до 22 лютого 2014р., вчинених службовими особами правоохоронних органів та іншими особами. Серед інших доповідачів - Міністр внутрішніх справ Арсен Авакова і Голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко. Тож, враховуючи вищевикладене – я (разом з представниками громадських організацій Дарницького району) вирішив відвідати дане засідання (звісно, попередньо зареєструвавшись)...

Проте, вчасно з'явившись – чомусь натрапив на величезну чергу!

Котра рухалася ледь помітно – адже охорона майже не пропускала громадян (в тому числі вже акредитованих представників ЗМІ). А представник громадської організації, який зареєструвався на відвідування засідання – виявився взагалі відсутнім у списках запрошених! Що це? Вибірковий фільтр допуску громадян у виконанні влади?..

У підсумку, громадськість отримала вельми очевидний натяк на те, що сьогодні вони лишаються поза своїм конституційним правом.

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.