Завдяки Сонцю дітям у Дарниці буде тепло взимку | Дарниця.org

Завдяки Сонцю дітям у Дарниці буде тепло взимку

Київський міський Голова, Голова Київської міської державної адміністрації Віталій Володимирович Кличко минулого місяця, перебуваючи з робочим візитом у Дарницькому районі м. Києва, висловив активну позицію щодо впровадження технологій, що зберігають енергію в житлових будинках м. Києва, та закликав спільними зусиллями інформувати жителів столиці про важливість впровадження енергозберігаючих технологій, систем утеплення будинків й реалізовувати це на практиці.

Всеукраїнська громадська організація «Всеукраїнський центр допомоги бізнесу України» (далі - Громадська організація) цілком підтримує такі шляхетні прагнення Голови столиці та вже розпочала втілення даних ініціатив у життя.
Зокрема відбулась ІІІ Конференція нашої Громадської організації за сприяння Дарницької районної в м. Києві держадміністрації (ДРДА) та Громадської ради при ДРДА.

На з'їзді, зокрема, було затверджено:
1.    Стратегію розвитку Громадської організації до 2020 року.
2.    Програму співпраці Громадської організації з Дарницькою районною в м. Києві держадміністрацією та Громадською радою при ДРДА.
3.    Здійснити пілотний проект по утепленню, опаленню, забезпеченню гарячим водопостачанням дитячого садка "Пролісок" за допомогою альтернативних джерел енергії та виконати реконструкцію будівлі.

Під час Конференції, на основі проведених громадських слухань, було визначені реальні задачі в Дарницькому районі м. Києва для нашої  Громадської організації. У зв'язку із суттєвим подорожчанням житлово-комунальних послуг, для забезпечення  350 дітей затишком, теплом та комфортом в холодну пору року, для створення гідних умов роботи для працівників дитячого закладу, а також для зменшення навантаження на центральну систему опалення району, - одностайно прийнято рішення здійснити пілотний проект по утепленню, опаленню, забезпеченню гарячим водопостачанням дитячого садка "Пролісок" за допомогою альтернативних джерел енергії та виконати реконструкцію будівлі. Сформовано команду проекту, де кожен учасник відповідає за конкретний напрямок діяльності:
•    Керівник проекту - Любомир Піндус
•    Аудиторський супровід - Альона Андрощук
•    Головний енергетик, експерт по системах кондиціонування та вентиляції - Назарій Климишин
•    Експерт з альтернативних джерел енергії - Лінара Бікулова
•    Експерт по зовнішньоекономічній діяльності - Юлія Горбаченко
•    ІТ забезпечення - Євген Павлюченков
•    Керівник прес-центру - Ольга Шапор
•    Співпраця з державними органами, донорами, інвесторами - Ігор Щітченко
•    Співпраця з дошкільними та шкільними установами - Ольга Супруненко
•    Правове забезпечення - Вадим Олійник
•    Технічне забезпечення - Богдан Піндус

Більш докладна інформація на сайтах www.childcomfort.org, www.ubac.com.ua
За активної підтримки Голови Дарницької районної в м. Києві держадміністрації Геннадія Львовича Сінцова, розпочато конструктивну співпрацю з Дарницькою районною в м. Києві держадміністрацією та Громадською радою Дарницького району.
Питання організації та здійснення пілотного проекту проходять за безпосередньої участі та сприяння керівника Секретаріату Громадської ради при Дарницькій районній в м. Києві держадміністрації Назаренка Богдана Станіславовича.
Наша команда заручилась підтримкою керівництва Дарницького району та отримала позитивні сигнали щодо налагодження плідної співпраці для того, щоб забезпечити дітей у холодну пору року затишком та комфортом.
В приміщенні дитячого садочку "Пролісок" 07.08.2014р. представниками нашої проектної команди проведено робочу зустріч з керівництвом дитячого закладу, обговорено технічні аспекти удосконалення системи вентиляції, утеплення, впровадження альтернативних джерел енергії та реконструкції дитячого закладу. Отримано важливу інформаційну та технічну документацію для здійснення енергоаудиту садочка. Також проведено обстеження будівель і приміщень об'єкту, складено акт та досягнуто домовленостей про старт пілотного проекту.
По результатах енергоаудиту приміщень дитячого садка, визначено кошторис витрат на утеплення, опалення, забезпечення гарячим водопостачання за допомогою альтернативних джерел енергії і на сьогоднішній день, орієнтовна вартість проекту складає 3 900 тис. грн.
Надано пропозицію до Київської міської державної адміністрації щодо створення робочої групи по впровадженню альтернативних джерел енергії, систем енергозбереження та утеплення будинків умісті Києві.
Проектну пропозицію буде подано на розгляд донорів, інвесторів, благодійників для залучення фінансування, а також надіслано запит до Міністерства економічного розвитку і торгівлі України для залучення коштів у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 01.03.2010р. №243 "Про затвердження Державної цільової економічної програми енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива на 2010-2015 роки", тому що влітку цього року Україна отримала від Європейського Союзу фінансову допомогу в розмірі 173 320,5 тис. гривень за Угодою про фінансування програми “Підтримка виконання Енергетичної стратегії України в галузі енергоефективності та відновлювальних джерел енергії".
В подальшому цей досвід буде поширено на інші райони м. Києва, а також міста та села по всій Україні. Для цього буде створено спеціальний Ресурсний та Інформаційно-просвітницький центри для залучення громадськості та інвесторів.
Наша Всеукраїнська Громадська організація діє з 2011 року, команда налічує понад 50 громадських активістів, які є експертами в багатьох галузях промисловості та державних органах. Наш Громадський інститут є учасником програми з посилення можливостей організацій громадянського суспільства на основі успішних світових практик, що фінансується Європейським Союзом і реалізується Фондом Конрада Аденауера та Ініціативним центром сприяння активності та розвитку громадського почину (ІСАР) «Єднання». А також ми співпрацюємо з більш ніж двома десятками громадських організацій по всій території України з різних сфер громадського життя та контактуємо з Державною інвестиційною компанією України, з міністерствами, відомствами, місцевими органами влади.
На даний час в Україні серйозно постала проблема енергетичної свободи через залежність від вкрай дорогих російських нафти і газу. Все це можна убезпечити завдяки інтенсивному запровадженню альтернативних джерел енергії, систем енергозбереження і електротранспорту в повсякденний побут, народне господарство та промисловість.

Наша держава отримала великий шанс стати однією із передових країн світу по якості життя людей і вкрай важливий крок для цього - спільними зусиллями проваджувати нові, власні види альтернативної, відновлювальної енергії в наших будинках і в наших серцях.

Разом МИ переможемо!

Comments

Святозар:

Хай щастить вам активісти!

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.