Виклик своїм колегам з Київради - Сергію Котвицькому, Віталію Павлику і Сергію Костюку | Дарниця.org

Виклик своїм колегам з Київради - Сергію Котвицькому, Віталію Павлику і Сергію Костюку

Депутат Київради Володимир Гончаров та його команда прийняли виклик  на участь в акції "Icebucketchallenge"від Оксани Гриценко та сьогодні зранку на березі Жандарки облились крижаною водою.

Нагадаємо, благодійна акція IceBucketChallenge фонду ALS Association стартувала в США ще в липні. Учасники цього всесвітнього флеш-мобу обливаються крижаною водою та перераховують кошти на рахунок організації. Відповідно до її умов, будь-яка людина, що вилила на себе крижану воду, знявши цей процес на відео, має право відправити виклик ще трьом людям, які повинні повторити цю процедуру протягом 24 годин. У разі, якщо вони цього не зроблять, за правилами акції, вони зобов'язані пожертвувати кошти на користь фонду по вивченню БАС.
Метою акції є привернення уваги громадськості до проблеми бокового аміотрофічного склерозу (БАС), відомого також як хвороба ЛуГеріга. Ця вкрай небезпечна недуга вражає рухові центри головного мозку і призводить до паралічу.
В Україні ж акція проходить під дещо інакшими умовами -  гроші вирішили збирати на лікування онкохворих дітей. Ініціатором акції в Україні став міжнародний фонд «Таблеточки». Розмір благодійності - 100 гривень, та якщо водяні процедури  людині  не до вподоби, тоді потрібно буде зробити пожертву в сумі 1000 гривень.   До акції долучились вже багато відомих українських  діячів, зірок, бізнесменів та просто небайдужихлюдей.
Володимир Гончаров в свою чергу передав естафету своїм колегам, депутатам Київської міської ради - Сергію Котвицькому, Віталію Павлику і Сергію Костюку. У них є доба на те, щоб взяти участь у благодійній акції.
Оксана Гриценко, окрім Володимира Гончарова, також передала естафету Сергію Вітковському та голові Дарницької  РДА Геннадію Сінцову. Отож, чекаємо на відповідь.

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.