У агітаційній газеті Анатолія Гриценка опубліковано результати опитування з ознаками маніпуляції | Дарниця.org

У агітаційній газеті Анатолія Гриценка опубліковано результати опитування з ознаками маніпуляції

У агітаційній газеті Анатолія Гриценка опубліковано результати опитування згідно з яким 20,7 відсотка українців хочуть бачити Верховним головнокомандувачем  кандидата у Президенти Анатолія Гриценка.

У Київському міжнародному інституті соціології підтвердили факт проведення опитування на замовлення штабу Анатолія Гриценка, однак подробиць не повідомили.

Ознаки маніпуляції з точки зору мережі «ОПОРА»

1 Не вказана кількість респондентів, похибка вибірки та інші вихідні дані, які публікуються разом з результатами опитування.

2 Запитання з приводу бажання бачити верховним головнокомандувачем сформульовано з вигодою для кандидата – колишнього міністра оборони і військового у минулому.

У київському міському штабі кандидата не змогли дати відповідь на питання, чому опитування опубліковане з порушенням норм і стандартів публікації таких даних, однак пообіцяли відповісти найближчим часом. 

На думку директора фонду «Демократичні ініціативи» Ірини Бекешкіної,, так подавати інформацію неприпустимо:

 «Це не журналістика. Мають бути вихідні дані - хто проводив, коли, скільки було опитано, тощо. Я вже не кажу про шахрайські висновки - навіть якщо люди хочуть бачити когось Головнокомандувачем, то це не означає, що хочуть Президентом»

Варто зазначити, що агітатори Анатолія Гриценка з підозрою поставилися до журналіста мережі «ОПОРА», намагалися заборонити знімати намет, газету та їх самих.

Наклад газети 401 тисяч примірників. Свідоцтво про держреєстрацію КВ № 16558-5030Р від 26 04 2010  Замовник – довірена особа кандидата в Президенти Гриценка  - Денисенко О.В,

За коментарями звертайтесь:

Тарас Чмут

координатор виборчих програм

Громадянської мережі ОПОРА у місті Києві

 (098 829 62 64) 

Громадське спостереження ОПОРИ –  це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процессу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. 

Починаючи з березня, ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами Президента України, а також за проміжними парламентськими (83 округ) та позачерговими місцевими виборами. Організація співпрацює з 175 довготерміновими спостерігачами, які стежать за перебігом кампанії у всіх регіонах країни. У день голосування, 25 травня, до них долучаться ще 3000 активістів для здійснення швидкого статистичного підрахунку голосів.

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.