Потрібна Ваша допомога! | Дарниця.org

Потрібна Ваша допомога!

Десять роківтому Олександр Семеніхін, 17-річний київський студент, став жертвою нападу з метою пограбування. Йому завдали численних травм, намагаючись убити, після чого він, покалічений бандитами, пролежав ніч на вулиці, а потім місяць у реанімації в комі, ставши інвалідом.

Нейрохірурги стверджували, що Олександр не виживе.

Олександр витримав 15 операцій: на головному мозку, на оці, на горлі, на тазостегновому і гомілко-стопному суглобах, з видалення жовчного міхура та інші.

Мама Саші, за фахом лікар-невропатолог, усе зробила для того, щоб урятувати сина.

І їй вдалося майже неможливе – зусиллями мами Саша не лише вижив, а й повністю відновив свій інтелект: він добре розуміється на комп’ютері, розмовляє англійською, цікавиться медициною, продовжує самоосвіту через Інтернет.

Однак операції, проведені на тазостегновому суглобі, не дали очікуваного результату: Олександр не може ходити. Кваліфіковані хірурги з України та Росії після шести операцій вичерпали свої можливості допомогти такому складному пацієнтові: апаратура та методики лікування таких важких випадків відсутні.

Ряд необхідних операцій, які поставлять Сашу на ноги, може зробити на унікальному обладнанні в клініці Червоного Хреста у Берліні відомий німецький хірург, професор Тіло Йон.Вартість операцій разом із проживанням у Берліні на час їх проведення чимала – понад 45 000 євро.

Єдина найрідніша для Саші людина, його мама, зараз уже сама інвалід ІІ групи. Вона вже не може самостійно пересуватися й обслуговувати себе.

Разом із сином вони отримують лише мінімальні пенсії.

ДОПОМОЖІМО, БУДЬ ЛАСКА, ВАЖКОХВОРІЙ МАТЕРІ

ЗІБРАТИ КОШТИ НА ОПЕРАЦІЮ ДЛЯ СВОГО ЄДИНОГО СИНА!

ДОЛЯ ДАРУЄ ЙОМУ ЩЕ ОДИН ШАНС СТАТИ НА ВЛАСНІ НОГИ.

БУДЬМО МИЛОСЕРДНІ!

Контактний телефон мами, Валентини Олександрівни: +38 (095) 934-16-34

E-mail: valentina.semenihina@gmail.com

Схоже до проблематики блогу: 

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.