За оприлюднення правди - моя колишня дружина звернулася до суду! | Дарниця.org

За оприлюднення правди - моя колишня дружина звернулася до суду!

Мотив очевидний - бажання отримати „легкі гроші”.

У зв’язку з тим, що на телеканалі „Інтер” вийшов сюжет про гендерне насильство де, як приклад – було приведено мою непросту ситуацію взаємовідносин з колишньою дружиною Новаковською З. Г. – на мене подали до суду! 

Отже, Заріна Григорівна порахувала зміст вищенаведеної програми – особистою образою та, аби хоч якось мені помститися – звернулася до суду з неправдивими звинуваченнями на мою адресу. Буцімто я, поширюю негативну інформацію про неї, та її матір – Придатченко Марію Павлівну! Вашій увазі пропонується позовна заява Новаковської Заріни Григорівни, а також – третьої особи Придатченко Марії Павлівни до мене - про захист честі, гідності, ділової репутації та відшкодування завданої моральної шкоди.

Окрім того, позивач надав копії сторінок офіційного сайту „Дарниця.орг” –

на якому періодично розміщуються матеріали про мене, а також – про чисельні проблеми та перепони, з якими доводиться стикатися – аби мати змогу спілкуватися зі своїм сином

Далі – ухвала Дніпровського суду про відкриття впровадження у вищевказаній справі.

Проте, моїй колишній дружині і цього виявилося недостатньо - вона вирішила подати до суду ще один позов... Цього разу - на телеканал „Інтер”!

Вищезазначені копії позовної заяви - додаються:

Підтверждення сплати судового збору.

Копія інтернет-сторінки з посиланням на відео-сюжет про позивача.

Копія заяви

А також – заява від мешканців мікрорайону Рембаза. Я відверто здивований: як Зарині Григорівні вдалося вмовити таку кількість людей - поставити свої підписи під завідомо хибним, спаплюженим вигаданими історіями документом?

Незважаючи на просто феноменальний потік недостовірної інформації та відвертої брехні в мою сторону - суд виніс цілком логічний вирок: позов Новаковської Заріни Григорівни та Придатченко Марії Павлівни до мене, щодо захисту честі, гідності, ділової репутації та відшкодування моральної шкоди – залишити без розгляду

Про подальший перебіг подій – слідкуйте на сайті „Дарниця.орг”.

Схоже до проблематики блогу: 

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.