Подумай, нужен ли ты здесь! (c) Приймальня ЦССДМ Дарницького району | Дарниця.org

Подумай, нужен ли ты здесь! (c) Приймальня ЦССДМ Дарницького району

Нещодавно, на офіційному сайті Дарниця.орг висвітлювався візит Андрія Новаковського у „Центр соціальних служб для молоді” при Дарницькій райдержадміністрації. Нагадаємо, що минулого разу нам не вдалося застати керівника вказаної служби на робочому місці – у години прийому (аби, нарешті - пролити світло на резонансний скандал за його участі).

І ось, два тижні потому(а саме – 23.04.2013р.) – ми вирішили знову навідатися до пана Смирнова С. Г. (звісно – в години особистого прийому громадян).

Неймовірно! Але директора „Центру соціальних служб для молоді” – знову не виявилося на місці! Проте, підлеглі Смирнова вже не поводили себе так агресивно та вороже – як це сталося під час минулого візиту. Пан Новаковський вирішує скласти другий акт – стосовно відсутності Смирнова С. Л. на робочому місці.

Опісля створення акту, прямуємо до відповідних заступників та держпосадовців - задля фіксації документу підписами уповноважених на те осіб.

Як бачимо – всі кабінети „потрібних нам” держслужбовців – раптово та одночасно виявляються зачиненими... А саме: виконуючий обов’язки начальника соціального відділу Бондар Л. Д., та заступник директора Зелінська К. І. Нічого не лишається, як підійти до секретаря і попросити її поставити свій підпис. Проте, і тут нас очікує розчарування: дівчина відмовилася підписати акт, у зв’язку з розпорядженням керівництва.

Власне – сам документ:

Доволі цікавий напис ми помітили у вестибюлі зазначеного центру. Стіл ресепшену прикрашає ось такий вислів

Що сказати - доволі символічний напис! Беручи до уваги обставини – за яких нам довелося вгледіти цей девіз! Котрий якнайкраще характеризує нинішній стан речей і відношення до громадян – які звертаються до вказаного відомства з надією на допомогу у вирішенні нагальних проблем

Comments

Детский сад. Пусть себе приклеит на стенку и любуется.

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.