В мой адрес постоянно поступают угрозы о физической расправе | Дарниця.org

В мой адрес постоянно поступают угрозы о физической расправе

Смотрите видео.

Comments

Мужик! Крепись, твоя история самая показательная на фоне разных пространственно-временных систем нашего Гондурасья

Відповідно до ст. 161 Сімейного кодексу України (далі –СК України):

Під час вирішення спору щодо місця проживання малолітньої дитини (до 14 років) беруться до уваги ставлення батьків до виконання своїх батьківських обов'язків, особиста прихильність дитини до кожного з них, вік дитини, стан її здоров'я та інші обставини, що мають істотне значення.
При вирішенні спору орган опіки та піклування, суд повинні виходити з принципу рівності прав і обов'язків обох батьків,

Згідно ст. 141 СК України:
Мати, батько мають рівні права та обов'язки щодо дитини, незалежно від того, чи перебували вони у шлюбі між собою. Розірвання шлюбу між батьками, проживання їх окремо від дитини не впливає на обсяг їхніх прав і не звільняє від обов'язків щодо дитини.

та керуватись виключно тим, хто з них зможе забезпечити найбільш сприятливі умови виховання дитини.
Мають бути враховані та оцінені наступні обставини: особиста прихильність дитини до кожного з батьків, моральні якості кожного з батьків (доброта, чесність, людяність), вік дитини, стан її здоров'я та інші істотні обставини.
Разом з тим дитини не може бути передана батьку (матері), який (яка) не мають самостійного доходу, зловживають спиртними напоями або наркотичними засобами, поводяться аморально, що може зашкодити розвиткові дитини.

Создается впечетление, что у папаши проблемы с головой.Как такому человеку можно вобще давать ребенка.

ВІДРАЗУ ВИДНО ,ЩО ДИТИНА БАТЬКОВІ НЕ ПОТРІБНА!ВРАЖЕННЯ : НОВАКОВСЬКИЙ А ВИКОРИСТОВУЄ СВОЮ ВЛАСНУ ДИТИНУ ДЛЯ СЛАВИ І ПІАРУ.Я ШОКОВАН ПОВЕДІНКОЮ БАТЬКА.
ШКОДА ДИТИНУ!!!!!!!!!!!

ШокованИЙ чи шокованА? ;)

ВИДНО, ЩО НОВАКОВСЬКОМУ А.НЕ ВИСТАЧАЄ СЛАВИ І ПІАРУ,І ДЛЯ ЦЬОГО ВИКОРИСТРВУЄ СВОЮ ВЛАСНУ ДИТИНУ.Я ВРАЖЕН ПОВЕДІНКОЮ БАТЬКА.
НЕ МАЄ НІЯКОЇ ЛЮДЯНОСТІ!!!!!!!!

Пишіть російською. Тут всі її розуміють.

Гость :

СРАЗУ ВИДНО что заинтерисованые кретины пытаются скомпроментировать нормального человека! Мужик, походу просто хочет что бы ему давали видется с ребенком. Появляются вопросы к мамочке - на каких основаниях она не давала ребенка? Отец имеет равные права с матерью на воспитание ребенка.

МУЖИК Нет сомнений ты Педорас!(ГОНДУРАС)

Слава и пиар? Ни один отец не хотел бы прославиться через такую историю. Здесь уже сыграло безразличие ответственных инстанций, и, значит, пришло время широким массам узнать о неадекватном отношении "матери" к своему сыну. Вышеизложенные невменяемые комментарии не имеют конструктивной основы. Все доказательства свидетельствуют о правоте отца, Новаковского А.П.

Смотря видео и читая написаное никаких доказательств свидетельствующих о правоте отца не увидел. Слова и актерская игра.

Доказательства не в вышеизложенном видео, а в записях живого общения со стороной "матери". Даже недалёкому человеку ясно, что она и её окружение не совсем адекватно ведут себя в данном деле.

Смотря на Лицо отца -ДАУН.Больше нет слов.Просто урод.

... може написати тільки ображена жінка.

Крім того, образа повинна бути персональною.

Полный бред.Уверен- все коментарии пишет сам Новаковский А.П.

С таким же успехом можно утверждать, что все остальные комментарии пишет сама Новаковская З.Г.

Сява, Виталик, Кам, Антон, или у всех проблемы с капс локом и пробелом =) А если читать суть написаного - все полны злобы и обиды... Еще, если учесть, что люди судят по себе, то и вправду все пишет Новаковская З.Г ))

... дати Дарниці.org інтерв'ю і розповісти правду. Звісно, якщо вона за нею :)

чему может научить женщина на видео своего ребенка, высказываясь матами...за человека всегда говорят его поступки..И зачем вообще пиар человеку, который просто хочет видеться со своим сыном.

Вся эта грязная игра затеяна отцом из желания отомстить бывшей, а ребенком он просто пользуется, ничуть не заботясь о реальных интересах мальчика. Одумайтесь, пожалейте ребенка. Ребенок скоро вырастет и он все понимает - он Вам не простит.

А ты откуда знаешь? А?

Цікаво, в чому полягає помста Новаковського? Втому що він сам собі погрожує? Чи ламає собі пальці?

На мій погляд, батько дитини хоче брати участь у виховані своєї дитини. Але матір хлопчика хоче помсти за розлучення, в фінансовому і психологічному аспектах. Крім того їй байдуже на здоров'я сина, тому що він син свого батька (як це недивно!) тут без психолога необійтись. Дитину справді потрібно рятувати і крапку повинен поставити суд (без родичів і знайомих в суддях).

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.