Чому Дарницький район на останньому місці | Дарниця.org

Чому Дарницький район на останньому місці

На Дарниці орг писали про те, що за результатами осіннього місячника з благоустрою Дарниця посіла останнє, сьоме, місце серед районів столиці (деякі місця розділили між собою по два райони). Чому ж так сталося? У нас не вміють прибирати чи дуже добре вміють смітити?

У Головному управлінні контролю за благоустроєм пояснили, що в Дарницькому районі виконали всі заплановані роботи, а деякі навіть перевиконали, але у порівнянні з іншими цього виявилося замало. Логічно припустити, що всі райони чудово виконали та перевиконали необхідні роботи, а отже, й відмінно впоралися із благоустроєм. Але чомусь очільник КМДА Олександр Попов дуже критикував результати місячника, а голова того ж ГУ контролю за благоустроєм Сергій Садовий оцінив роботи на три з плюсом. Отже, недоліків таки було немало, хоч усе нібито і йшло за планом. Перевиконали, та недовиконали. Зокрема Дарницький район отримав такі зауваження:

– руйнування зеленої зони автотранспортними засобами (дійсно, паркуватися на газонах в нашому районі люблять, ми про це неодноразово писали. Зауваження приймається, от тільки чи буде робота над помилками?);

– незадовільне утримання дитячих майданчиків (дивно, що не згадали ще й про спортивні);

– незадовільне утримання територій приватного сектора;

– порушення технічного стану покриття внутрішньоквартальних проїздів (це вони так по-розумному розбиті дороги називають?);

– несанкціоноване складання відходів (нам похвалилися, що замість запланованих 26 контейнерів для побутових відходів у районі встановили 96. Мабуть, понадіялися, що сміття почнуть викидати лише в них, а за вже існуючі звалища братися не стали);

– несанкціоноване розклеювання листівок та об’яв (цікаво, це вони не Руслана Пєтухова мали на увазі?).

До речі, бюджет ми також перевиконали: замість запланованих 10 538 400 грн на благоустрій Дарниці витратили 15 940 800 грн. Але і цього виявилося недостатньо. Наприклад, лідер рейтингу – Печерський район – витратив на благоустрій понад 50 млн грн., а Солом’янський – більш як 40 млн.

Заради справедливості варто зазначити, що Дарницький та Дніпровський райони спеціальна комісія перевіряла першими – ще 5 жовтня, за 10 днів після початку місячника. Саме вони й опинилися у хвості рейтингу.

І варто також пам’ятати: можна скільки завгодно звинувачувати владу в бездіяльності, корупції і т. п., але ж чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять. Усе ж краще берегти те, що маємо, бо довго доведеться чекати, доки відремонтують і приберуть.

Comments

Спасибо, Вам, большое!
Теперь я уверен, что после того, как Сергей Иванович Витковский - глава Дарницкой администрации, которого на эту должность назначил Президент Украины Виктор Федорович Янукович, прочитает Ваш материал, сделает нужные разпоряжения и накажет виноватых!
Сергей Иванович, мы с Вами! Вы- молодец! Так держать!

Дарничанин:

ЗА МЕСЯЦ НА БЛАГОУСТРИЙ В ДАРНИЦКОМ РАЙОНЕ БЫЛО ПОТРАЧЕНО -
ПЯТНАДЦАТЬ МИЛЛИОНОВ ДЕВЯТЬСОТ СОРОК ТЫСЯЧ ВОСЕМСОТ ГРИВЕН!!!!!
М А Л А Д Ц Ы!!!

Абориген:

Хлопці, а в мене пропозиція. Замість того, щоб голову району писком в лайно вмокати - краще б організовували суботники із своїми сусідами і дарнюками.

Вместо отмыва на псевдоремонте подъездов. 120 000 на минуточку...
Заплатить по 200 грн за субботник. Себестоимость ремонта одного из подъездов на урловской, 14 пока тянет на 20000 грн. И уверености, что до конца года сделают нет.
Так вот за 100 000 грн можно не только привлечь жителей, но и даже уложить асфальт где ямы. Это порядка 500 м2 асфальтового покрытия..
И вообще, хватит пенять на жителей - да, мы киевляне-потребители, сделайте из наших улиц и дворов конфетку. Ведь бабло на это дают! и не малое!

Листоноша:

Скорей бы снег выпал.

Дарничанин:

За 15 млн. грн., я каждый день буду субботники организовывать, и результат будет.
При этом сюда ж еще не посчитана зарплата от Витковского до дворника.
Просто представте себе на секунду ( для не госслужащих):
-приходите вы на работу- вам зарплатку заплатили, дали еще денежек на какой-то проект, вы все это "освоили", а потом шефу говорите- давайте субботник устроим по моему проекту. Вот мне интересно, сколько вы там продержитесь!?!

Абориген:

А що ВИ запропонували як громадськість? Ініціюйте громадські слухання, створіть ОСББ чи ОСН на певній території, які зараз так рекламують, ввійдіть в громадську раду, а потім будете гроші рахувати і будете ними користуватись. Всі ж пропонують: і Попов і Вітковський - тільки працюйте.
А головне зрозумійте, що Голова - класичний партійний номенклатурщик, він просто не вміє мислити по іншому. Він керує як уміє.

Вот я, занят на работе с 9 до 18, прихожу к 19, пока то сё - уже и спать пора...
Так когда нам этим заниматься? Если есть специально обученные и назначенные люди, которые должны, даже просто обязаны, сделать ВСЕМ жителям хорошо.
И нахрена нам эти ОСН и ОСББ ?
Кто будет ими заниматься? Отставники-пенсионеры?

Абориген:

Погодьтесь, що ЖЕКи себе вичерпали навіть на моральному рівні. Не можна мислити категоріями Рядянського Союзу. Не буде сьогодні дядя біля Вашого будинку піднімати за Вами порожню пачку з-під сигарет чи бумажку з-під цукерки, яку викидає ваша дитина. Як на мене, ці гроші необхідно витрачати на виховання толерантності суспільства.

Дарнюк:

http://xn--80ahnto2byd.org/faqs/%D1%89%D0%BE-%D0%BD%D0%B0%D0%BC-%D0%B2%D...
Все получают зарплату за выполнение работы. Обычно обязанности прописывают в должностных инструкциях. И ЖЕКи с ихним персоналом ИСКЛЮЧЕНИЕ.
Раз положено убирать - убирайте, вам за это деньги платят...

а ви і надалі платіть за ті послуги, що вам не надають. Я ж писав вище, що ЖЕКи застаріла система. Змінюйте її, якщо вас не влаштвує їх робота.

Субсидия и льготы нивелируют качество этихтуслуг.
Хотя, по своему вы и правы. Но в Российской Федерации жильцы воют от этих управляющих компаний, и на них управы местных властей нет.
Типа, а что вы хотели? Сами себе выбрали- сами и разгребайтесь.
С таким подходом можно дойти и до выборов директоров школ))
Как по мне - этотраскидывание ответственности на всех жителей, при том самим жителям это все до лампочки

Гість:

Тому що...

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.