Дарницькі реформи | Дарниця.org

Дарницькі реформи

В перший же день своєї інавгурації, Президент України Віктор Янукович задекларував курс на  реформування всього, що можна взагалі реформувати в цій державі. Оголосив про централізацію влади і перейшов до найприємнішого – роздачі посад для тих, хто, власне, і зробив його ПРЕЗИДЕНТОМ. Ситуація в столиці була, як завжди, особливою, але, вдаривши посохом, та змінивши кілька законів, гарант і  тут, всупереч бажанню Киян, поставив свою людину. А що ж кияни? Чи після правління зіркового мера вони б раділи будь-кому, щоб просто не було соромно?

Отже, після приходу до влади, пан Попов зрозумів, що найголовніша проблема в Києві – це недолугі керівники районів, які працюють виключно на диструктив

Не скажу, що жителі Дарницького району прийняли призначення нового районного голови на УРА, але на підсвідомому рівні сподівались побачити зміни на краще. Він, беручи приклад із свого Президента до найприємнішого перейшов відразу. В перший же день свого керівництва. Адже реформи, які задекларував гарант, втілювати в життя з людьми, які десятки років працювали на благо району, але мали інші,  відмінні від голови політичні вподобання, було не можливо. От і прийшли в район проффесіонали.  

 І вже 2 вересня з приміщення Дарницької районної у м. Києві державної адміністрації правоохоронні органи виводили в наручниках двох посадовців нової команди: начальника відділу торгівлі та споживчого ринку та начальника відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю. Це той, про якого 19 травня 2011 року в газеті «Вечірній Київ» Сергій Вітовський говорив:

«…При формуванні команди в першу чергу покладався на тих, кого знав особисто. Мені при цьому дещо легше було в тому плані, що я вже тридцять років живу і працюю в Дарницькому районі, з яких двадцять років труджуся в системі виконавчої влади. До того ж був депутатом райради трьох скликань, коли депутати обирались ще за мажоритарною системою. Наприклад, відділ внутрішньої політики та звязків з громадськістю я запропонував очолити Анатолію Мерзенюку. Бо знав його ще з того часу, коли він головним спеціалістом працював у відділі по роботі зі зверненнями громадян. А ще він належить до тієї кагорти людей, на котрих можна покластися в будь-якій справі, а тим паче такій ризиковій, як проведення реформ…».

Так чи про такі реформи говорив Президент Віктор Янукович, звертаючись до всього українського народу з трибуни Верховної Ради України, вступаючи на найвищу посаду держави?

Comments

"Суть одного з моїх кред полягає в тому, що все вирішують кадри. Я завжди стояв на тому, що немає питань, які не можна вирішити. Просто є люди, котрі не можуть, або не хочуть їх вирішувати. Тоді треба позбуватися таких горе-керівників. І це буде досить справедлива оцінка їхньої роботи."
Сергей Витковский, Вечерний Киев.
Ну-ну, посмотрим.

Меня в школе разбирать на цитаты учили классиков,а шаблонные измышлизмы и речёвки представителей районного эшелона власти даже комментировать не хочется...не корысти ради, а здоровья для...лучше "Русские народные сказки" читану в 200-й раз...пусть там и Иванушка-дурачок, иногда не отдаёт отчёта своим словам и поступкам, но оно как-то радостнее у него всё происходит, с огоньком, с задоринкой, и с всенепременнейшим мёдомпоусам в конце:)

Уважаемая (ый) Спандулия, мы с радостью рассмотрим ваши измышлизмы.

Сергій Вітовський говорив:

Комментарий отдает беспомощным тявканьем щенка.
А статья - бомба! Особенно для тех, кто в курсе что происходит в дрда.

Жаль, я в другом районе зарегистрирован, а то бы присоеденился к вашему сайту

Вы можете присылать нам материалы общекиевского значения - постараемся помочь.

Из всей статьи смутило опечатка в фамилии?
А так все остальное нормально?

Жовтий:

Здається він не Витовський, а Вітьковський. Помились. Буває.

Уважаемые! Хватит обливать людей грязью! Смотрите, сами потом не отмоетесь)))) Счастья Вам и удачи!

Аффтор жжёт:

Сами в говно влезли - пусть теперь сами и выкорабкиваются
Головой думать надо.

Дарничанин:

Интересно посмотреть отчет, этого начальника внутренней политики, что он с начала года сделал на своем месте для Дарничан. Может вы его зря так?
Плиз, сделайте официальный запрос в ДРДА, с просьбой - хотим отчет Мерзенюка (блин, какая фамилия-то класная!). Потом напечатайте у себя на сайте, наверное все будете извиняться.

Сотрудники его отдела с ним во главе несколько месяцев назад пытались написать отчёт о проделанной за день работе.Писали 3 дня!!!Всё мабуть думали, что же в отчёте изобразить)

Он просто стал жертвой обстоятельств, вот и все!
А автор просто излил свой накопившийся йад

Со мной всё в порядке, я в норме

Пошел на повышение?

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.