Як стати своїм серед чужих | Дарниця.org

Як стати своїм серед чужих

Натуральні килими ручної роботи розміром два на три метри за 350 гривень. Великі валізи для подорожей за 100 гривень. Удвічі дешевші екскурсії і проїзд у громадському транспорті від 1 гривні без втрати часу на торги – це все реально...

Навіть якщо ви приїхали до Єгипту вперше, на запитання скільки разів ви були в цій країні відповідайте "не менше п'яти". При цьому краще назвати кілька місць відпочинку: Хургаду, Шарм-аль-Шейх, Табу. Це покаже місцевим, що ви добре знаєте місцеві звичаї та орієнтуєтесь у цінах на ринках Єгипту.


Для підкріплення легенди, що ви не вперше в Єгипті й для вигіднішої торгівлі гроші краще завчасно поміняти на місцеві фунти.Це можна зробити, наприклад, в аеропорті, поки чекаєте на проходження прикордонного контролю . Тільки не на рісепшені в готелі, так ви йдете в мінус на рівному місці.

Ціни на екскурсію: як і де можна заощадити?

Усі гіди вам скажуть, що ваша страховка діє лише тоді, коли ви купуєте екскурсії лише зі своїм туроператором.

Можуть на додачу розповісти страшну історію про дівчину, яка поїхала на дайвінг з "вуличниками" і яку забули на острові, для кращого ефекту.

Все це казки! Щодо справжніх умов страховки, варто поцікавитись перед купівлею туру, чи в договорі про страхування зазначені такі умови.

Як правило, страховка діє на весь час всієї вашої подорожі. Інакше б ви не були застраховані, коли сідали у будь-який транспорт чи виходили за територію готелю.


З вуличниками треба бути уважними тоді, коли екскурсія вимагає тривалої подорожі. Тоді треба просто уточнити все щодо комфортності транспорту, який вони пропонують, особливо, коли це спекотний період (кондиціонер, габаритність транспорту ).

Найкраще шукати тур-фірми у місті, але не в самому центрі – там ціни дорожче. Пам'ятайте головне правило для Єгипту: оплату за екскурсію з "вуличниками" здійснюєте тоді, коли за вами заїхали в готель.

Вдалий шопінг по-єгипетськи

Ціни на будь-які товари у магазинах, що більш віддалені від центральних вулиць, будуть нижчі.

Якщо ви бачите річ, яку хочете купити, то краще сказати продавцеві, що ви в Єгипті вже вшосте, не хочете вбивати час на торгівлю і нехай він називає одразу прийнятну ціну.

У більшості випадків – це дуже дієво. Стартова ціна для новачків може бути вп'ятеро більша.Як порозумітися з місцевим населенням

Вони такі ж люди як і ми – тому щиро їм посміхайтесь і ставтесь з повагою. Їм подобається, коли до них ставляться, як до рівних .

Араби дуже цінують, коли туристи знають бодай кілька слів їхньою мовою. До речі для легенди, що ви тут не вперше, вам знадобиться набір стандартних слів: шукран (дякую), афуан (прошу), ісмі Рамзес/Ніфертіті/Алі Баба (мене звати Рамзес/Ніфертіті/Алі Баба – якщо жарт доречний) і т. п.Але не забувайте, що найголовніше для будь-якої мандрівки – це настрій, з яким ви подорожуєте, бо країни, люди завжди такі, якими ми їх хочемо бачити.


 

 

 

Comments

Diy Tsov:

Как хороших так и плохих людей хватает везде, и это не зависит от страны. Нигде так не "кидают" как в Украине.

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.